Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17 évesen azt vettem észre...

17 évesen azt vettem észre ma, hogy egy fájó dudor nőtt a bal bimbóm felett. Kellene félnem?

Figyelt kérdés

Pontosan a bimbóm felett helyezkedik el, nem gennyes, de fáj ha megnyomom illetve mikor az a bimbóm ér hozzá valamihez úgymond keményedett állapotában.


Mindenhol azt írják emlőrák gyanú.

De 17 évesen???

Fiú vagyok ráadásul, szóval eléggé aggódok mi a franc van a testemben



2022. febr. 25. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Orvoshoz kellene inkabb menned! Remelem minden ok 🤞
2022. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Előző: kevesen tudják, de a férfiaknál is előfordulhat mellrák, mert azok a szövetek nekik is megvannak.

Ugyanakkor itt nem hiszem, hogy erről van szó, a rák ugyanis 1) nem fáj, 2) ritkán alakul ki a bimbó környékén. Orvossal nézesd meg, de én majdnem 100%-ra mondom, hogy nem az.

2022. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szőrtüszőgyulladás? Piros, meleg esetleg?
2022. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zsírcsomó lesz az szerintem, de egy vizsgálatot megérne! Ha nő lennél tejmirigy gyulladást mondtam volna, de elvileg nektek nincs olyan! :)
2022. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt válaszolok kedves 17 éves. Igen, múlékony, teljesen, nyom nélkül, olyan mint egy nagy pattanás. DE! orvossal nézesd meg, lehet ír rá kenőcsöt amitől hamar elmúlik. Mivel érzékeny rész ne szenvedj fölöslegesen, de ami fontosabb nem lesz nagyobb, nem kell sebészhez menni. Ettől sem kell megijedned, mert az is fájdalommentes, csak olyan plusz macera amit elkerül az ember. Így látatlanban nem lehet semmit mondani. Hétfőn reggel ha addig nem csökken érezhetően a fájdalom vagy a duzzanat akkor menj el a házidokidhoz. Lehet elküld bőrgyogyóra, bízz meg benne. Tetrán kenőcs amivel próbálkoznék a helyedben ennyi infóval. Nézd meg nincs-e otthon akkor már ma kend be.

És ne izgulj!

2022. febr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!