Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miféle csomó lehet az ádámcsut...

Miféle csomó lehet az ádámcsutkám mellett?

Figyelt kérdés

Egy kerek éve van egy kézzel ki tapintható mogyoró nagyságú kemény csomó/dudor az ádámcsutkám mellett jobb oldalon (kicsit feljebb 4 centivel kb, mondható hogy talán a mandulám alatt.).

Amikor nyelek a csomó a garatrészeimmel együtt felcsúszik. A csomó nem mozgatható, erősen ragaszkodik a helyzetéhez. Néha ha megnyomom folyt és öklendezem tőle. Belül nem látható elváltozás. Mi lehet ez? Nem fáj meg semmi, a bőrön sincs semmi.



2022. jan. 19. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugye orvos már megnézte?

Gége rendben?

Háziorvos adhat beutalót nyaki ultrahang vizsgálatra.

2022. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam, nem mondtak semmit róla, nincs elváltozás, csak annyit hogy a nyaki szervek nem feltétlenül szimmetrikusan fejlődnek, ez természetes. Ez lehet igaz, mert a csomóval ellentétesen, a bal oldalon ugyanott van egy hasonló porc szerű szerv, csak az sokkal kisebb, és nem csomós. Bár nem nyugtatott meg a doki, mert mintha félvállról vette volna, és egy csomó idő eltelt mire odajutottam. Kihajítanak kb 15 perc után, aztán menj meghalni kb, minden oké, majd lesz valami. Főnököm javasolta hogy ismer egy magánorvost aki 20 000 forintért normálisan kivizsgál, de mostanság nem nagyon fér bele a hétköznapjaimba.... Ezért kérdezek itt róla, hátha valakinek esetleg van hasonló problémája, vagy látott már ilyesmit.
2022. jan. 20. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyik orvos volt ez?

Házi, vagy fülorrgégész?

2022. jan. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem most van hasonló problémám. Engem infektológiára küldtek. Nálad van valami fejlemény azóta?

26/N

2022. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Porcból kiinduló daganatom van. Egynyári üröm kivonatot szedem vassal együtt, már valamivel kisebb mint volt, csak már kicsit fáj is. A többi kezelést nem akarom. Még kell vissza mennem vizsgálatra.. Elég elkeseredett vagyok, de valamint nyugodt is, mert úgy tűnik hat az artemizinin
2022. febr. 4. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Köszönöm a válaszod. Ezt olvasva én is vissza fogok menni és "kierőszakolom" az háziorvosomtól, hogy elküldjön radiológushoz, mert nem volt valami megnyugtató, hiszen csak annyit mondott, hogy nem tudja, mi lehet, de mivel több nyirokcsomóm is be van dagadva, elküldött infektológiára. De magáról a kemény csomóról semmit nem tudott mondani és annak a szerkezete teljesen más is, mint a nyirokcsomóknak. Remélem, hogy a te daganatod jóindulatú.
2022. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elmúlt teljesen a daganatom, viszont most találtam a legutóbb magamon 3 papilloma szerű szemölcsöt a combomon hátul a heréim alatt, illetve a vádlimon egy kicsit, és még a fülem mögé is nőtt valami, először azt hittem pattanások csak nem bírtam kinyomni sem először, sem később. Mintha meg lennék átkozva.


6.os: Van a szomszédban egy kisgyerek, neki is be van dagadva több nyirokcsomója, hátul a nyakán az egyik akkora mint az ökle. Az orvosok azt mondták hogy valami fertőzés, és kapott antibiotikumot.. Hát nem sikerült, és továbbra sem veszik ettől komolyabbra.. a vérképén a Limfociták száma csillagozott volt még pár dologgal együtt. Limfóma gyanús, és 3 éve tart neki, még sem tudtak meg semmi érdemlegeset

2022. máj. 21. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!