Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrmandula gombóc érzet torokban?

Orrmandula gombóc érzet torokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szombaton bicikliztem a hideg időbe 10 percet… ezt követően elkezdtem azt érezni másnap, nehezebben tudom venni a levegőt. Nem fájt semmim. Amikor nem figyeltem rá semmt nem éreztem. (Pánik beteg vagyok)

Elkönyveltem a stressznek.. pánikbetegségnek..

Na most szerda óta már gombócérzést érzek a torkomban.

Pajzsmirigy alulműködésem van, évek óta szedek rá gyógyszert:)

Ez a gombócérzés a szájpadlásom “végénél” inkább mögötte van. Próbàlom leírni hol érzem.. a manduláimon nem látok semmit. Csak azt érzem fujtó érzésem van, mintha be lenne duzzadva az egész, mintha megfulladnék mert elteliti a torkom.

Enni tudok rendesen, inni is, nem fáj!

Még erre is mondták, hogy a stressz! De nem stresszelek,csak zavar ez az érzés.

Iszok teát, méz, màr algoflexet is (hiszen ezt ajánlotta az ügyeletes orvos telefonon, aki nem néz meg személyesen..)

Covid teszt negativ! Voltam covidos 2 hónapja.

Se láz se semmi…

Mi a franc? El fog múlani? Begyulladt a torkom?



2022. febr. 25. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Stressz helyzetbe a mandulád megpuffad vagy hogy is irjam. Nekem pont ma volt hasonló, nekem a stresszes helyzetek hozzák ki. Le kell nyugtasd magad, es elmúlik. Nekem szeptemberbe volt mandula gyulladásom, 2 hónapig tartott azóta van ez.
2022. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Volt stresszhelyzetem az utóbbi időben, ez tény!

De most már annyira jól érzem magam, olyan jó a közérzetem.. vagyis jó lenne.. erre érzem ezt! Ez nagyon fusztrál, és már csak emiatt aggódok.. és ez hozza a stresszt.

Nem akarok megfulladni, ezt érzem.. :/

De köszönöm :)

2022. febr. 25. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez a fulladás érzés nekem is volt. Nem tudom miért nem inkább fej fájást kaptam, ez hogy hirtelen fulladás érzésem van olyan ijesztő. Nem tudom miért reagál így a mandula, nekem egyébként nyugtató teákat mondott az orvosom. Szoktál egyébként kávézni, alkoholos italokat inni?
2022. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a kávét. Alkoholt, nagyon ritkán. Amikor buli van. Most fél év után először szombaton alkoholt fogyasztottunk:)

Lehet ez okozta.. vagy már nem is tudom 😀

2022. febr. 25. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!