Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gomboc érzés van a torkomban...

Gomboc érzés van a torkomban volt két lyukas fogam sokáig gennyes volt és az egyikböl kinött ilyen vadhus is pár honapja kihuzattam öket de az állam alatt mind két felöl lettek csomok amik nem látszodnak de már egy éve kb ott vannak mitol lehet?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyakran van. Pl most nyáron a klíma, ventillátor, vagy akár a huzat miatt is. Elég kellemetlen, mert a meleget ki nem állhatom, szörnyen izzadós vagyok, a hűsitő dolgoktól, meg gombócom lesz, gyakran be is dagad a torkom..
2021. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a gomboc ézés még télen kezdödött kb de most egyre gyakoribb nyomaszto érzés. Neked mi segit enyhiteni? Ful orr gegesz szerint semmi gond csalad doki szerint stressz mostanaban igen talan közre játszik de mikor elkezdödött egyáltalán nem stresszeltem
2021. jún. 24. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen köptetők, azok szoktak segiteni, de csak egy ideig, aztán megint visszatér, néha már pár óra múlva is.

Stressztől is lehet sajnos, meg elég sok mindentől.

De talán próbáld ki, hogy pár napig kerülöd a klímát, lehet az is segít. ;)

2021. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget most megint elő jött meg nagyon nyom a fejem kb alig tudom nyitva tartani a szemem fogalmam sincs miert ilyen a fejem de nagyon ijeszto kulombozo pontokban faj
2021. jún. 24. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor erős a gyanum, hogy a légkondi, klíma.

Próbáld ki pár napig mellőzni + egy köptetőt is szerezz be.

2021. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem voltam klima körül és van olyan is hogy mikor fekszek akkor érzem ezt a nyomást
2021. jún. 24. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!