Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
29hetes vagyok. A második trimeszter elején kezdődtek a problémák. Állandóan felvagyok puffadva hangos bélhangok vannak leginkább reggel és este. Esetenként két hetenként előjön erős felső hasi fájdalom ami görcsös és van amikor pár órán belül elmúlik de van hogy egesznap kitart. Most utoljára szerdán kapott el de most hánytam is és a görcsök idöszakosan jöttek kb a gyomrom alatt éreztem még a derekamba is kisugárzott 2percig fájt és kb 7percenként jött elő. Azóta elég agyag színű lett a székletem és másnap elég sötét volt a vizeletem ami elmúlt. És tegnap óta hasmenésem is van. Ha megnyomom a hasam izomláz szerű fájdalmat érzek. Vér soha nem volt a székleteben,fogyni nem fogytam. Étvágyam is van. Babával kapcsolatos vizsgálatokkal is minden rendben van. Szerintetek mi állhat a háttérben?
2022. febr. 26. 21:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!