Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy hete tartó panaszok:Fejfáj...

Egy hete tartó panaszok:Fejfájás elég erős kezdődött aztán nagyon erős fáradtság,nehézlégzés,mellkas és hát fájdalom. Nem folyamatos jelleggel van,de gyenge vagyok. Korona teszt negatív. Kaptam antibiotikumot Zitrocint. Lehet esetleg tüdőembólia?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 16:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Kiegészíteném annyival hogy érzek egy fura érzést amikor veszem a levegőt..nehezebb..van egy enyhe köhögés..Mintha megfázás jellegű lenne de láz sem volt.

Az első tünet az volt hogy egy nagyon nagy gombócot éreztem a torkomban amit felköhögtem.

Azt hittem pánik (mivel panikbeteg is vagyok) emellett IR- és pajzsmirigy alulműködés és magasvérnyomás is van.

Viszont a kérdésem arra irányulna,hogy tüdőembólia lehet-e ez?

Szédülök szinte egésznap.

És fájni szokott a hátam a tüdőmnél.

Picit bepánikoltam.

A háziorvos nem vizsgált meg csak felírta ezt az antibiotikumot én meg elkezdtem na szedni mert...meg akarok gyógyulni már.

Sürgősségire még nem lenne érdemes menni.

Valaki esetleg megnyugtatna hogy ez nem tüdőembólia?

Mert már napok óta van.

Elnézést előre is akiket felbosszant a kérdés,vagy pedig nem úgy reagálnak.

Köszönöm a válaszokat előre is.

2021. nov. 11. 16:55
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért ehhez az esethez már konzílium kellene, főleg, hogy a háziorvos antibiotikumot is felírt. Nehéz lenne nekünk, laikusoknak mindezt felülbírálnunk.
2021. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazad van.Csupán azért írtam még ki a kérdést,mert nem biztos hogy életveszélyes állapot lenne..? mert akkor nem ennyi ideig tartana..
2021. nov. 11. 17:07
 4/12 anonim válasza:
Kerlek, ha megtudsz valamit, hogy pontosan mi a bajod, irj ide valamit mert velem is es van par napja es belehalok a panikba, egesznap csak fekszek es sirok..
2021. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Előző kommentelő: Én is ugyanígy voltam,de azzal nyugtatom magam,ha valami komoly lenne ami életveszélyes akkor nem írnék itt..Csak valami erősebb betegség..

Nem tudom nálad mik az ismert betegségek de nekem van egy pár.

Pánikroham az első helyen van sajnos és képes voltam tegnap ide feljönni...és olvasni hogy simán lehet tüdőembóliám is.Ami ugye halálos.

De ez ennyi napig nem.huzodhat már el.

2021. nov. 11. 17:19
 6/12 anonim válasza:
Nalam ugy kezdodott, hogy nagyon mely depresszioba estem eloszor, napokig fekudtem csak es most par napja erzem ezeket, amiket te is irsz, hogy szivfajdalom, ha fekszek eldugul az orrom, hatfajas.. nekem is van panik betegsegem. Nem tudom voltal-e covidos, most olvastam, hogy covid okozhat tudoemboliat meg szivizomgyulladast, aminek pontosan ezek a tunetei 😔😔😔😔
2021. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Holnap kiderül hogy a masodik teszt is negatív e.Nekem azt mondták a mentőállomáson hogy a gyorsteszt negatív és a a másik is az lesz nyugodjak meg.

Beszéltem egy olyan ismerősömmel aki a kórházban dolgozik,és megnyugtatott.

Embólia nem hetekig zajlana.

Szívizomgyulladás..nem tudom.

Nekem a panikroham okozza még..neked is lehet rátesz.

Valami betegségem nekem tuti van mert érzem.

Azt javaslom neked,hogy háziorvoshoz menj,vagy hogy vizsgáljanak meg.

Az embóliát hallja a házidoki ha minden igaz.

2021. nov. 11. 18:24
 8/12 anonim ***** válasza:

Magam is voltam pánikos, így tudom, mit kell kiállni az embernek. Sztem legelőször attól szabadulj meg. Nekem a TB-s pszichiáter segített, aki rossz gyógyszert írt fel, amivel kórházba kerültem. Nos, itt kaptam jó gyógyszert, és kezelést, és 3 hónap alatt kijöttem ebből.

Gyógyulást kívánok neked.

2021. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazából a pánik kezelve van.Most ez a valami ami van az nyugtalanít.
2021. nov. 11. 20:46
 10/12 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg nem tudná valamit tanácsolni? A panaszok fennállnak továbbra is és társult egy bal láb érzés kieséssel zsibbadással is.
2021. nov. 13. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!