Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 8 éves gyereknek adhatok fél...

8 éves gyereknek adhatok fél szem cerucalt?

Figyelt kérdés
Már 2x hányt 2 óra alatt,nem akarom,hogy szegény egész éjszaka hánnyon,arra gondoltam ha megint hányna adok neki fél szemet.Merjek neki adni vagy mit tanácsoltok helyette?

2022. márc. 2. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Nézd meg a betegtájékoztatót, ha nincs erről egyértelmű infó hívd fel az ügyeletet, telefonban megmondják.

Te nem vagy magadnál, már ne is haragudj, ha egy páran rosszindulatból beírunk ide egy igent vagy egy nemet -mert miért ne, olyan poén akkor aszerint cselekszel???

2022. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam olyanok írnak,akiknek mondjuk az orvos javasolta.Szerintem te nem vagy magadnál.
2022. márc. 2. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2# de honnan fogod tudni, hogy olyan ír, ezt értsd már meg! Leírja valaki, hogy nehogy adj mert nekünk 1 hete volt ilyen és az orvos megtiltotta? Utána írja valaki más, hogy egyszerre kettőt írt fel tegnap a gyerekorvos naponta 5X. Lehet, hogy benned jóindulat van és az igazat írnád, de ilyen jellegű kérdésben nem adhatsz arra, hogy mások is ilyenek itt a gyk-n.

Itt van a Cerucal tbl. tájékoztató, adható. Görgess le, 2,5mg naponta max. 3X, gyerek súlya is ott van.

[link]

2022. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól van na,uram atyám.Itt már kérdezni sem lehet.Meg néztem a betegtájékoztatót.Nem adtam neki,nem is hányt már amúgy sem.
2022. márc. 4. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!