Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas cukort hogyan kezelik a...

Magas cukort hogyan kezelik a kórházban? Meddig tartják bent?

Figyelt kérdés
Egyik ismerösöm ma este rosszul lett 11-es cukort mértek a mentőben és elvitték a kórházba. Ott mivel fogják kezelni és meddig tartják bent?

2022. márc. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, beállítják a vércukorszintjét is gyógyszerrel, esetleg inzulinnal. De azt hiszem, 11 nem olyan magas, hogy csak attól rosszul lenne, úgyhogy más is lehet még ezen túl... Egyáltalán eleve cukros volt?
2022. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt cukros és nem történt még ilyen. Sajnos még nem tudunk semmi többet csak, hogy magas volt a cukra, de lehet akkor más is közre játszott.
2022. márc. 3. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

11 nem annyira magas. Legalábbis nem számít veszélyesnek.

Egészséges (tehát nem cukorbeteg) embernek is egy nagy kajálás után 12-ig felmehet a cukra. Szóval nem emiatt lett rosszul.

Én cukorbeteg vagyok, szokott lenni 15-20 feletti cukrom. Ettől nincs rosszul az ember.

2022. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11-es cukortól tényleg alapjáraton nem lehet rosszul annyira, hogy kórházba kerüljön. Valószínűleg meg sem érzi a legtöbb ember.
2022. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cukorbetegként van hogy 20-26os cukorral jövökmegyek.mikor engem bevitt a mentő 46volt de ott volt sok minden más bajis már
2022. márc. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!