Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok méz fogyasztása a (kávéba...

Sok méz fogyasztása a (kávéba teszem) mindennap, + még 1 szelet tejcsoki naponta + hetente 1 vagy 2 doboz Hohes C plus gyümölcslé okozhat hosszú távon cukorbetegséget?

Figyelt kérdés

másfél éve iszom meg eszem naponta ezeket a dolgokat és ma olvastam egy cikket a cukorbetegségről. és nekem minden tünetem amit leírtak arra utal, nagyon megijedtem hiszem még fiatal vagyok. Bár a mamám is cukorbeteg szóval örökölhettem.


Azt írták hogy szemszárasság-megvan

Mindig száraz a szám belülről érzés hiába iszok akármennyi vizet is-megvan.

Állandó fáradságérzet akármennyi kávét iszok meg, akarmennyit sportolok+ alszok+ zöldégeket is eszek és húst is rendesen és szénhidrátokat is rendesen (jó szénhidrátokat). Ezek a tünetek arra utalnak.



2022. márc. 5. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerűen ki tudják mutatni, hogy cukorbeteg vagy-e vagy sem. Szerintem az lenne a legjobb, ha elmennél ezzel orvoshoz, sokkal jobb, ha tudsz róla. Nem olyan durva a napi cukorbeviteled ennyi alapján, de attól még előfordulhat még fiatal korban is.
2022. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokakat megtéveszt a betegség magyar neve, de a képlet messze nem olyan egyszerű, higy a sok cukortól lesz valaki cukorbeteg.

A méz gondot jelenthet az erre allergiásoknak, de nem tudsz annyi mézet enni, hogy attól legyél diabéteszes.

2022. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4000 Ft egy vércukormerő, amivel bármikor tudod otthon ellenőrizni.
2022. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!