Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Külső aranyeret meddig lehet...

Külső aranyeret meddig lehet húzni szerintetek(műtét)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy külső aranyeret meddig lehet húzni szerintetek(műtét)? ( nem fáj,vérzés sincs,mivel a kúp, kenőcs levette első 4-5 napban..de már vagy 2 hete ott van,nem ment vissza,ugyanakkora.. viszont semmi panasz nincs,nem fáj..nem vérzik,tudok ülni, jönni menni stb..

szerintetek?

Munkahely miatt húznám csak :/



2022. márc. 6. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem 4 hét alatt visszament, idő kell neki
2022. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell műtét.
2022. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Uhh, nagyon köszi, kicsit megnyugodtam,hogy akkora nem kell azonnal orvoshoz rohangálni,ha nem fáj stb.:)
2022. márc. 7. 09:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Várjál vele pár hetet és vigyázz, hogy ne ülj hideg helyekre, náha ülj meleg vízbe, stb. Biztos javulni fog. Sok ember szenved ilyesmivel.
2022. márc. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet kapni rá vmi krémet is.
2022. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem kell műteni csak nagyon szélsőséges esetekben mikor nagyon vérzik,nagy stb. Ne erőlködj, ne ülj le hidegre és rendbe fog jönni.
2022. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

reparon krém segített nekem

sok víz, rostban gazdag ételek, ha menni kell a wc-re akkor ne erőlködj mert jön az magától, ha sokat ülsz akkor néha állj fel megmozgatni magad, zuhanyrózsát ODA irányítani és hidegre irányítani (pár másodpercig csak)

a hideg miatt összehúzódnak az erek, nekem ez sokat segített bár kicsit kellemetlen

remélem tudtam segíteni :)

2022. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hidegre állítani* bocsi
2022. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi nektek!:)
2022. márc. 7. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!