Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valami házi gyógymód...

Van valami házi gyógymód ellene? Esetleg krém, gyógyszer, bármi?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje mindig újból és újbol visszatérő aranyerem van. Úgy érzem,egyre rosszabb. Most egyszerűen pokoli.Vérzik folyton. Krém, kúp semmit nem ér, sőt úgy tűnik a tabletta sem. Már alig tudok menni. Belül van a csomó. Orvoshoz csak 2-3 hónap múlva lenne időpont (nem otthon élek..) és iszonyatosan félek a végbéltükrözéstől és társaitól..Sajnos nálam a rostban gazdag étrend stb. csak még többet árt mert a legtöbbekkel ellentétben nekem azért van mert állandóan hasmenés gyötör mindig minden egyes alkalommal. 25/N

2022. márc. 8. 02:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha állandó hasmenésed van azt is ki kell vizsgáltatni okozhatja allergia, étel intolerancia, felszívódási zavar, ehhez gasztroenterológus kell, az aranyér miatt proktológus.

Legalább megpróbálhatnál kizárni ételeket, első körben a glutént, hátha javulna a helyzet.

2022. márc. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez mennyit segít. Nekem szerencsére enyhe. De azt tapasztaltam, hogy a stresszes időszakaimban erősödik fel. Amikor olyan környezetben voltam ahol féltem, aggódtam, stresszeltem (akár iskoka vagy munkahely) akkor jobban előjött. Amikor meg nyugisabb környezet volt akkor visszafejlődött. Így igyekszek nem túl stresszes helyen lenni/dolgozni és így minimális.

A hasmenés nem jó. Nézd meg mi okozza. Az is lehet stressztől, vagy bizonyos ételektől.

2022. márc. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Liszterzekeny vagy. Hagyd ki az osszes gabonat.
2022. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

NIncs külföldön háziorvos??? VAgy hogy érted, hogy nem otthon élsz, és csak 3 hónap múlva mehetsz...?????


Erre a háziorvos is tud receptköteles szert írni!

2022. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tejfehérje allergiám van, ezért nem eszem olyat amiben tej van, de még így is fennállnak a tünetek. Igazából amióta az eszemet tudom mindig is folyamatosan hasmenésem volt, de ha nem is mindig 10 éve biztos.

A lisztérzékenységnek nincsenek egyéb tünetei is? Nálam is van sokféle de pl bőrkiütések nem, amit mindig írnak a lisztérzékenységnél.

2022. márc. 8. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!