Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Karantén meddig tart tünetment...

Karantén meddig tart tünetmentesen? Sürgős műtétet halasztanak emiatt.

Figyelt kérdés
Nos komolyan egészségügyi gondjaim vannak. Daganatok, májáttét, de nem ez a fő gond. Most 2 napig feküdtem belgyógyászaton mig kiderült hogy epepangásom, epeuti elzarodasom van. Tegnap hazaengedtek, de reggel azért tegnap reggel csináltak egy pcr tesztet. Gyorsteszteim negativak. Ma reggel szegedre kellett mennem hogy az epeutba felhelyezzenek egy stentet, hogy el tudjon folyni. A kórház előtt leparkolva hívtak, hogy pozitív a pcr tesztem és be ne merjek menni és húzzak haza 10 nap karantén. Semmi covid tünetem nincs. Viszont az elzáródás komoly gondot okoz. ÁNTSZ még nem hivott, de ezt a 10 napot erősnek érzem, főleg hogy ilyen gondjaim vannak. Vicc az egész

#karantén #COVID #Hány nap?
2022. márc. 9. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom most 7 nap, illetve negatív PCR teszt esetén 5 nap.
2022. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben orvosi szempontból nem halasztható az operáció a karantén végéig úgy azt covidosan is elvégeznék.
2022. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg pozitív vagy. Munkatársam tünet nélkül 1 hónapig volt pozitív!
2022. márc. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. márc. 10. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!