Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha elkezdek napozni, akkor...

Ha elkezdek napozni, akkor nem leszek sápadt?

Figyelt kérdés
Nyilván nem most, hanem amikor már nagyon sütni fog a nap és jobb idő lesz.

2022. márc. 12. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért, alapból sápadt vagy?
2022. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kb ilyen


[link]

2022. márc. 12. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a bőröd alapból fehérebb és inkább leégsz barnulás helyett, akkor ezzel nem sokat tudsz kezdeni. Van aki nem képes lebarnulni, mert csak megég.
2022. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyél inkább sok karotin tartalmú ételt, de azért ne vidd túlzásba.
2022. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Alapból barna vagyok, de voltak nyarak, ahogy egész nap a gép előtt ültem a sötétben nyáron és besápadtam. Már életmódot váltottam azóta 2 éve és undorodok a számítógéptől, de a nyaralásig még nem jutottam el, csak a melót meg a kondit nyomtam azóta. Arra vagyok kiváncsi, hogy ha napoznék, akkor eltűnne a sápadtság a szemem alól
2022. márc. 12. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagy alapbol barna, ennyire egyszeru a sztori.

Ha egy fekete boru ember soha nem lat napfenyt, akkor sem lesz belole feher.

Ha napoznal, lebarnulnal (mar ha barnulsz es nem egsz),de az ugyanugy kikopik, mint eddig. De nem kell direktben orakat fekudni a napon, nagyon nem tesz jot a bornek.

2022. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!