Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napi 1-2 tejeskávé okozhatja...

Napi 1-2 tejeskávé okozhatja a colitisem fellángolását?

Figyelt kérdés

Nem iszom, nem cigizek, gyorskaját nem eszem stb, viszont a kávét imádom.

Most nem tudom, hogy az csak a tüneteket rontja vagy konkrét fellángolást is előidézhet, mert az nagyon nem mindegy.


2022. márc. 14. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, bélnek erős a kávé
2022. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igyál helyette zöld teát
2022. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:((((
2022. márc. 14. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
jajj, ne mar..ne hidd el, amit mondanak..mindenkinel mas, en pl. siman tudok kavezni, bar nalam eleg rapszodikus a kavefogyasztas, de van, hogy egy nap harmat is megiszom es semmi bajom, szoval tapasztald ki. egyebkent a nescafenak a kapszulas kavei kozul van egy vegan(kokuszos) fajta, na, nekem ez nagyon jol esik, de az osszeset meg tudom inni gond nelkul
2022. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kempingbringas ***** válasza:

Mindenki mas,nekem a tejtol sincs semmi bajom,de csak a biotol.

Mandulatej meg ezeket viszont nem birom.

Ihatsz kavet.

De egyenileg kell kitapasztalni,minden ember mas.

Vannak alap dolgok,csipos,zsiros ezek.

Gyumolcs,zoldseg nyersen ne.Nekem peldaul lefekves elott egy pohar meleg tej kifejezetten jot tesz.

Stresszt probald levezetni,sport,meditacio stb ami neked passzol.Kardio nem igazan jo,nekem is legalabb.Uszas jo,de a kloros viz engem megfo...at.

Ja,görög salata,nem tudom miert,attol elhalgat a gyomrom teljesen.

2023. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!