Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ennyivel el lehet kapni a HIV...

Ennyivel el lehet kapni a HIV fertőzést, vagy más nemi betegségeket?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy lánnyal, aki, mire észbe kaptam, elkezdet natúr franciázni. Azonnal szóltam, hogy ezt inkább ne így, hanem gumival. Ezután normálisan, óvszerrel zajlott le a további szeretkezés. A péniszem kb. 4-5 másodpercig volt a szájában, még félig ernyedt állapotban. Amennyiben a lány beteg volt, ne adj isten HIV fertőzött, ennyiből már megtörténhet a baj?

2022. márc. 15. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Nincs három másodperces szabály, mint ahogy a leesett kajánál szokták mondani a jobb képességűek. A leesett kaja esetében sincs.
2022. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig a prosti miatt aggódsz? :( Hanyadik kérdésed ez? 3-4.?
2022. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázol miért nem mész csináltatni egy tesztet? Itt senki nem lát beléd. Az egyértelműen megmondja elkaptad e vagy sem.
2022. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit parázol ennyit. Én intravénás drogfüggő vagyok, és szükség esetén ismeretlen tűkkel is belőttem magam. Viszont nem félek a haláltól, mert ez nem élet amit így élek. Ezért nem mentem el szűrő vizsgálatokra. Viszont még mindig élek. Tehát ez így már nekem úgy tűnik hogy nem para.

Te meg ilyen apróságokon parázol. Kemény vagy :)

2022. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez már vagy a... 4? kérdésed? :D Röhej.
2022. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez az első ilyen kérdésem. Valakivel kevertek.
2022. márc. 15. 15:06
 7/8 anonim válasza:
Most akkor en vagyok buta vagy kajak gumiba cumizott ?
2022. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az esélye magvan, de orvosilag is erre azt mondják 0%.


[link]


Menj el tesztre az esményt követő 1-2 hónapban. Amúgy sem árt néh tesztelni. Csak a biztonság kedvvért.

2022. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!