Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma lettem beoltva Covid...

Ma lettem beoltva Covid ellen, semmi bajom. Örültem, hogy semmi bajom erre a párom simogatta a fejem és izomból elkezdte rázni a fejem. Normális amúgy?!

Figyelt kérdés

Aztán mondom neki, hogy remek, most meg fáj a fejem és közli, hogy nem attól amit csinált.

Mondom k*rva jó vagy.


2022. márc. 15. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
A párod egy elmebeteg, nem normális. Nem az oltástól lesz neked bajod, hanem ettől az alaktól.
2022. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Mennyire rázta és milyen irányba? Mennyi ideje? Fáj még a fejed?
2022. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Jezus, hagyd el ezt az elmebeteget.
2022. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
:D
2022. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már nem fáj. De ugye jött azzal, hogy ez inkább az oltás mellékhatása. Mondom ja igen rögtön az után, hogy izomból "simogat"... Egy erős emberről beszélünk egyébként 🤦‍♀️
2022. márc. 15. 21:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Kettes, tudod csak az egyik tenyerét tette a fejem tetejére aztán kezdetben finomat majd durván össze rázta az agyamat...tudom, hogy viccesen hangzik meg mondta, hogy jaaa koktélt csinál az agyamból. Nem kétkézzel kezdett rángatni, mint valami vadállat, de ezt is megéreztem, mert nem érzi az erejét...
2022. márc. 15. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana a traumatológián megnézetni a nyakcsigolyád
2022. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak ki akarta verni belőle a negatív gondolatokat?
2022. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De nyomorék párod van... Megérdemelt volna egy rúgást oda középre, csak úgy viccből.
2022. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!