Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A tiszta són és szódabikarbóná...

A tiszta són és szódabikarbónán kívül tudtok más candida ellenes anyagot?

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 01:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Flukonazol
2022. márc. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

fluconazole, voriconazole, posaconazole, caspofungin, micafungin, anidulafungin, amphotericin B, nystatin, flucytosine, clotrimazole, butoconazole, miconazole


Amiket írsz, azoknak semmi bizonyított hatása nincs emberi kezelésében.


Attól, hogy a tömény só megöli a gombát, még nem biztos, hogy emberben hatásos, mert olyan dózisban kellene hesználni, amit a beteg nem tud elviselni. Ennyi erővel a halálos röntgensugárzás meg a hipó is megöli a gombát, mégsem használják emberben gomba gyógyítására.

2022. márc. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én azért eszek magamba napi 40g sót, mert fehér candidás lepedék volt a nyelvemen és a só bevált a gomba ellen.

A konyhasó gombaellenes szer.

Candida ellenes szer.

Erősen sózok tiszta sóval minden ételt amit megeszek.


Arra a megállapításra jutottam, hogy azok lesznek candidásak akik lecsökkentik a konyhasó fogyasztást.

2022. márc. 17. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Napi 40 gramm só? Ok, nincs több kérdésem. Én kérek elnézést.
2022. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A veséd meg az ereid viszont tönkremennek a sótól. Ne egyél édeset meg hirtelen felszívódású
2022. márc. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szénhidrátot (pékáruk, tészta, krumpli, rizs, puffasztott, extrudált bármi..., gyümölcslevek, banán se). Szedj bélflórapótlót. Ez a Candida diéta. Grapefruitmag csepp jó még, de ésszel, olvasd el a betegtájékoztatót.
2022. márc. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bevallom már 6 éve napi 40g tiszta konyhasót eszek Sydo Tejfalussy András Béla Ferenc tiszta sóját, de még mindig van Candida a nyelvemen, de nem annyi mint az elején. Szerintem sokat javult.
2022. márc. 20. 14:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Kár hogy előtte utána képet nem csináltam, mert akkor egyértelmű lenne mindenki számára a javulás.
2022. márc. 20. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Hááát nekem a Candidát, amit írtam módszer, 1-másfél hónap alatt eltüntette, de már olyan két hét után jobb volt (az első hét viszont nehéz, mert felerősödhet). Ugyanis ez a gomba benne él mindenkiben, akkor szaporodik túl, ha arányaiban túl sok szénhidrátot eszel vagy persze ha antibiotikumot szedtél. Viszont ha nincs mit egyen és (a jó) baktériumok kerülnek túlsúlyba, akkor visszaáll a rend és utána a szervezeted már remélhetőleg fenn tudja tartani az egyensúlyt. Persze hormonális tényezők is befolyásolják, épp milyen az immunállapotod, vagy jelezhet sajnos IR-t, cukorbetegséget is. Egyébként a lepedékes nyelv oka még lehet A- vagy B12-vitamin, vagy vashiány is, vagy ha rosszak a fogaid. Meg olyasmik is mint szájüregi rák vagy leukémia. Mindenesetre bár remélhetőleg nincs komoly bajod, 6 év nagyon sok. Elmennék vele orvoshoz, egy általános vérvétel biztos nem árt.
2022. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!