Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csomó a combomban mi lehet ?

Csomó a combomban mi lehet ?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tegnap észrevettem a combom külső felén egy kisebb csomót amit ha megnyomok akkor fáj és ott ahol van mintha a bőr így be lenne nyomodva mintha egy kis lyuk lenne ott.

Nekem Hodgkin limfomam(nyirokrendszer rosszindulatú betegsége) volt már lassan 3 éve tunetmentes vagyok 12db kemot kaptam. Tudtommal a combomban nincsenek nyirokcsomók csak a lagyeknal de ez a combom külső felén van. Szerintetek mi lehet? Volt valakinek hasonló? Izomcsomora gondoltam és utána néztem ott is leginkább ezt találtam de azért persze megijedtem...orvoshoz májusban kell majd mennem mivel fél évente járok még kontrollra a limfóma miatt.



2022. márc. 22. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bőr alatt van, zsiros, izmos részen, nem lágy részen, akkor valószínűleg lipóma. Javaslom az UH vizsgálatot azért.
2022. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen izmos részen van de azóta sokkal kisebb inkább akkor érzem már ha befeszitem az izmom
2022. márc. 30. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!