Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt egy csomó a combomba,...

Volt egy csomó a combomba, kiszedték műtéttel majd bevarrták de váladékozik meddig fog még?

Figyelt kérdés

Volt benne drén cső 3 napig majd hazaengedtek anélkül és azóta is 3-4 naponta visszamegyek és kiürítik alóla a váladékot. Sok jön belőle ilyen vöröses fehér váladék. Láz nincs jól vagyok nem is fáj úgy nem is piros.


A műtét pontosan 14 napja volt már, mit csináljak, hogy elmúljon a sok váladékozás? Vagy mikorra állhat meg?

Szeretném már elfelejteni az egészet de így nem lehet ha mindig vissza kell menni a műtőorvoshoz egy kicsit szenvedni. Mondta az orvos, hogy feküdjek rá de képtelen vagyok mert úgy nagyon fáj ha nyomja az ágy hiába teszek alá akár párnát paplant is..


2016. máj. 20. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha esetleg az orvossal beszélnél? Azért van a kicsi szád.
2016. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Egyetértek. Irány az orvos!
2016. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Hát neked sem csodálkozok a kicsi %-odban.


Az orvostól való kérdezésen már túl vagyok az most nem érdekes, itt most mások tapasztalataira voltam kíváncsi úgy gondolom a kérdésből ez nyilvánvaló.

De lehet valakinek nem.

2016. máj. 20. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!