Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Veletek volt olyan, hogy...

Veletek volt olyan, hogy nagyon náthásan mindenki titeket nézett?

Figyelt kérdés
Pl buszon vonaton, előadáson, állandóan orrot kellett fújnotok és már tiszta kínos volt

2022. márc. 23. 14:27
 1/7 Metionin ***** válasza:
68%
Nem. Amikor rendszeresen voltam náthás, akkor olyan környezetben voltam, hogy mindenki ugyanúgy csinált mindent náthásan is, szóval senki sem csodálkozott. De már vagy 10 éve nem voltam náthás. Ellenben a kovid hiszti kellős közepén félrenyelni a buszon és fulladozva köhögni, az megfizethetetlen élmény volt.
2022. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor Te is náthásan ugyanúgy melóztál? Nekem nem sikerült kijönni belőle, évente elkap. Van valami titkod? :)
2022. márc. 23. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem, annyira náthásan nem megyek emberek közé, az a minimum.
2022. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerencsés :)
2022. márc. 23. 14:48
 5/7 Metionin ***** válasza:
66%

2. Mikor már melóztam, akkor már rég nem voltam náthás de előfordult asszem 2x, hogy diákmelóba bementem, mert kellett a pénz. Iskolába viszont mindig elküldtek náthásan, sőt, tüdőgyuszival is. De ott szinte minden gyereket.

Igazából titkom nincs, szerintem azért nem kapom el, mert nem kell órákat szoronganom a távolsági buszon, mint gimis koromban, nem vagyok egy rakás beteg gyerekkel összezárva, mint általánosban és 100 fős előadóban sem kell ülnöm, mint az első pár egyetemi évemben. De pl. koliban sosem kaptam el felsőlégúti szarokat, pedig szezonban sokszor egész emeletek estek ágynak egyszerre és egészségügyileg se voltam topon, mert éjszakás műszakoztam. Érdekes ez.

2022. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koliból hazaküldték aki beteg?
2022. márc. 23. 14:59
 7/7 Metionin ***** válasza:
52%
6. Nem, egyetemi koliból nem küldhetik haza. Ott bent lehet maradni hétvégén és nyáron is.
2022. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!