Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinél alakult ki éjszakai...

Kinél alakult ki éjszakai horkolás?

Figyelt kérdés
41 éves vagyok, a nejem már kb 6 éve hívta fel a figyelmem, hogy rettenetesen horkolok. Kisgyerekünk van, ezért Ő mellette alszik, de már képtelen lenne mellettem aludni. Milyen okoból alakult ez ki, illetőleg ténylegesen van olyan probléma ezzel, hogy nem alszok normálisan? Nekem a 7,5 óra elég szokott lenni, ez alatt már fáradtan ébredek. Van akinek sikerült házi módszert bevetni, ami megszűntette ezt? Esetlegesen tényleg be kellene feküdnöm a Fül Orr Gégészetre, hogy megvizsgáljanak? Volt akinél komoly eü problémára utalt ez a jelenség?
2022. márc. 25. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos sosem rossz döntés, de ilyen korban nem annyira extra dolog, miven az öregedés az bizony ilyen. Ahogy a bőr is ráncosodik, úgy a mandulád is ereszkedik, ami horkolást fogja eredményezni.
2022. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet gyógyítani?
2022. márc. 25. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

De ha beírod a keresőbe, hogy horkolás ellen, ott is mazsolázgathatsz.

Bár ha ilyen extrém, legalább egy fül-orr-gégészeti kivizsgálás nem ártana.

2022. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!