Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális az, amit a férjem...

Normális az, amit a férjem alvás közben csinál?

Figyelt kérdés

A férjemnek szerintem elég komoly alvás zavarai vannak és mind e mellett én sem tudok tőle aludni. Elalszik, rettenetesen horkol, valószínűleg a túlsúlya miatt, a szomszéd szobába is lehet hallani, és alvás közben véresre vakarja magát, jár a keze lába folyamatosan, ropogtaja a végtagjait, beszél.

Ezektől nagyon fáradt napközben és volt már olyanra példa, hogy evés közben elaludt és majdnem megfulladt mert étellel a szájában horkolt. sajnos egyszer szex közben is elaludt.

Jelezhet e ez esetleg valami betegséget, forduljunk vele orvoshoz, vagy ez normális?



2021. febr. 1. 00:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Hát, ez egyáltalán nem normális jelenség. Mindenképpen forduljatok orvoshoz, mert itt már nem csak arról van szó, hogy nem tudtok aludni.
2021. febr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem normális,és hosszútávon nagyon komoly következményei lehetnek ,horkolás közben nem kap elég oxigént az ember . Orvoshoz kell menni.
2021. febr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
A horkolás sokan normálisnak veszik, pedig nem az. Főleg, ha közben vakarja magát.
2021. febr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Én is állandóan elalszok szex közben.

Szoktam is mondani a páromnak, hogy majd keltsen fel a végén.

:)

2021. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez aztán durva.
2021. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
91%

Nálam is van túlsúly, nemrég arra ébredtem, h nem kapok levegőt.

El kell menni dokihoz, kiderült, h apnoém van. Be kellett feküdni műszeres vizsgálatra, kaptam egy légzéstámogató készüléket. Már egy nap után sokkal jobban éreztem magam;)

Kicsit utánaolvasgattam, én sem régóta tudom, h van ilyen, de létezik a "nyugtalan láb" szindróma, sztem a férjednek is ez lehet.


Most már én is tudom, hogy komoly betegséget okozhat, ha nem kezelitek a horkolást, nem csak arról van szó, h nem tudsz tőle alduni...

2021. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kérdezô! Ez màr nem normàlis! Szakorvoshoz kellene fordulni vele!
2021. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet alvási apnoe, de mellette a vakarózás igen érdekes... Amikor ébren van nem viszket? Mindenképpen orvos, elalhat vezetés közben is, balesetveszélyes, és külön a viszketést is érdemes lenne megnézetni egy bőrgyógyásszal...
2021. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Aludjatok külön és meg van oldva.
2021. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pajzsmirigy túlműködésre gyanakodnék leginkább. Az magyarázatot adhat az összes tünetre.
2021. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!