Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehetek jobban az Inzulin...

Hogy lehetek jobban az Inzulinrezisztenciából?

Figyelt kérdés

Pénteken derült ki ,hogy ez a betegségem van.

A tüneteim:

Állandó éhség remegéssel izzadással

Memória romlás

Idegesség

Rossz közérzet

Nem tudok semmire koncentrálni


Jövő héten kell mennem dietetikushoz,és kaptam gyógyszert,amire azt mondta az orvos csak akkor kezdjem szedni ha már tartom a diétát

Az érdekelne,hogy ez az éhség idegesség mitől múlik el ?

Mert rettentően zavaró.

Eszem és úgy egy jó 2 óra múlva szinte remegek az èhsègtől.

Már sírok ha enni kell mert nem kívánok semmit és rengeteget híztam.

És ez a diéta egy életen át tartó?


2022. márc. 27. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%

Szia, ne a nyugati orvoslásban keresd a megoldást, mert az gyógyszerügynökség. Gyógynövénykönyvben, neten, mindenhol nézelődj! Bioboltban és patikában is tudnak segíteni.

Én mindig így tudtam megoldani a dolgaimat, sokkal olcsóbban, sokkal hamarabb, egyszerűbben, mint ahogy az orvosok mondták.

sok dologra kerek perec rámondták: Így lesz (nem úgy lett), Ez nem lehetséges (de, megtörtént).

2022. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyogyszer+dieta+sport meghozza a hatasat, nyugi, de ido kell neki, illetve neked is nagyon komolyan kell venned. A sport is iszonyuan fontos, azt is csinalni kell.


Aztan kesobb ha javulnak az ertekeid, lehet mar gyogyszer se kell. A dietat pedig sajnos tartani kell eleted vegeig.

2022. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

Es az elsore ne is hallgass, mert a vegen meg cukorbeteg is leszel, ha nem tartod be az orvos tanacsait.

Ez pont nem az a dolog, amin egy kis gyogytea vagy homeopatia segit.

2022. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#2 hidd el bármit megteszek hogy ez jobb legyen,mert lassan élhetetlenek a mindennapjaim.

Sehova nem merek már járni mert mindenhol rámtör az éhség,legutóbb kozmetikusnak kellett abba hagynia a kezelést mert majdnem leájultam az ágyról.

Igyekszem mindent úgy fogok csinálni ahogy a dietetikus és az orvos mondja.

2022. márc. 27. 19:15
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem,eszembe sincs hallgatni rá, mert próbálkoztam mielőtt ugye orvoshoz mentem

Voltam biorezonancia vizsgálaton, ismerőseim rá vettek hogy majd milyen jó lesz

Kaptam valami folyékony nem tudom mit,nahát azután még rosszabbul voltam

2022. márc. 27. 19:17
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

3: Ja, biztos, mikor 2 éve még el se ismerték valódi betegségnek a nyugati orvoslásban az inzulinrezisztenciát. A természetgyógyászatból vették át nagy nehezen ezt a diagnózist.

Aztán a cukorbetegséget is milyen jól "gyógyítják" életed végéig inzulinozással, fokozatos állapotromlással, végtaglevágással, megvakulással... ez egy cukros karrier a nyugati betegúton.

2022. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez felettebb erdekes, anyukam mar vagy 10 eve ir-es :D

De oke, igazad van.

Remelem azt vagod, hogy akkor lesz csak vaksag meg amputacio, ha a beteg nem foglalkozik magaval... vagy epp a gyogynovenyekben hisz cukorbetegkent :)

Nem allitom, biztos hasznos valamiben az alternativ gyogyaszat, de csak erre tamaszkodni nem biztos, hogy jo otlet. De kinek mi.

2022. márc. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

"anyukam mar vagy 10 eve ir-es :D"


Tehát nem tudták meggyógyítani.


Nálam kb. 2 hétnél van a határ, amíg hinnék annak az orvosnak, hogy meg fog gyógyítani, nem 10 év...


Te 10 év után még bízol abban, hogy ezzel a módszerrel meg fog gyógyulni valaha?...

2022. márc. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 EgyCseppaTengerből ***** válasza:

Engem is IR miatt kezel egy szakember, bár az én állapotom nem volt ilyen súlyos, de az első kérdése az volt a konzultáció alkalmával, hogy szoktam-e azt érezni, hogy megőrülök, ha nem vehetek magamhoz ételt, szénhidrátot. Amióta kezel, azóta egyre jobban vagyok és szépen olvadnak le rólam a kilók úgy, hogy egyáltalán nem éhezem. Ha gondolod, én elküldöm neked, hogy hogyan kell étkeznem, de szerintem az a te szervezetednek egy sokkhatás lenne, ha már ilyen erős tüneteid vannak. A gyorsan felszívódó szénhidrát miatt hamarabb éhezik meg az ember és nem bírod ki, hogy legalább 4-5 óra teljen el az étkezések közt és gondolom ilyenkor azt sem tudod megtenni, hogy kevesebbet egyél, hogy a gyomrod megszokja és szűkülhessen.

A mozgás IR esetén is jó, én is mozgok napi szinten.

Viszont csak akkor tudnak segíteni rajtad, ha van önuralmad és akaraterőd. Teljesen mindegy, hogy ki kezel, orvos, terapeuta vagy bárki, ez legfőképp a te hozzáállásodon múlik. Nagyon nehéz, tudom, néha még én is kiakadok, hogy nem igaz, hogy nem ehetek meg normálisan egy csokoládét, de kitartok, mert a gyógyulás a cél. Az IR visszafordítható és majd eljön az a pont, amikor ehetek normálisan olyat, ami most még meg van tiltva vagy jelentősen csökkentve van.

Sok sikert neked!

2022. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg furcsa, hogy 10 éve ezzel diagnosztizálták, énnekem ez új, egész mást tudok erről. Hol volt ez, melyik intézmény?
2022. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!