Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szoptatas, szedules, faradsag,...

Szoptatas, szedules, faradsag, neha gyengeseg erzes, ingerlekenyseg, kodos fej. Jart mar igy valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elég hosszú lesz. Az egesz ket eve kezdodott. Rosszul lettem(keves alvas, hianyos etkenzes)akkor egybol helyre is. Ra egy évre újból rosszul lettem. Ekkor már fogytam is 8 kg szinte egy hónap alatt. (amit azóta vissza is szedtem) Szoptatok 2 és fél éve. Alvás nem nagyon van, vagyis mióta anyuka vagyok nem aludtam at összesen 5 éjszakát. Az utolsó rosszullétem után folyamatosan elő jöttek a szédüléses rohamok. Szinte egész nyáron szedultem és olyan furcsán voltam rosszul. Kabult vagy nem is tudom. Azóta oda figyelek hogy mindig egyek és próbálok aludni is de nem tudok mert a kicsi 2x 3x ébred éjjel.

Már annyi mindenre rá kerestem a neten és persze egyből a lyme kór és sm ugrottak be.

Pár napot jól vagyok majd megint el kezdek szédülni és ez is tart pár napig. Néha olyan mintha liftben utaznek. Láb mozgatasra fokozódik. Néha ködös az agyam vagy épp olyan érzésem van mintha nem lennék magam. Van hogy nem talalom a szavakat vagy nehezebb koncentrálok. Néha olyan mintha pár pillanatra el hagyna az erőm.Néha ég a torkom ha olyan ételeket eszem. Fáj a fejem is ritkán. Az utóbbi két év nagyon stresszes volt. Volt hogy a földön kuporogva sírtam. Mintha veszekedés, nagyobb stressz hatására vagy épp ha mennem kell valahova erosodnenek vagy épp ha jól vagyok akkor elő jönnek a tünetek. Viszont van amikor simán el megyek a boltba, templomba. A multkor semmi bajom nem volt és egy kirándulás reggelén elő jöttek a tünetek egész addig ameddig haza nem indultunk. A doki azt mondta hogy a faradsag miatt van. De tarthat ez több lassan egy éve?



2022. márc. 30. 20:31
 1/5 anonim válasza:

Fáradtság, kimerültség.

Már nagyobbak a gyerekeim, de amikor picik voltak, hasonló tüneteket produkáltam, hányingerrel, szédüléssel tarkítva. Volt hogy jol voltam, aztán máskor tök hirtelen rosszul lettem. Nagyon le is fogytam.

Akkor kezdtem el jobban lenni, amikor visszamentem dolgozni.

Szedjél D vitamint, legalább napi 3-4000 NE-t.

2022. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj masik dokihoz
2022. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat. 3 orvos is azt mondta hogy a kialvatsag, kimerultseg és sok stressz miatt van.

Igen. Azt mondták 1- 2ev múlva majd helyre jövök.

2022. ápr. 2. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs gyerekem, de én egyetemista létemre produkálok ilyen tüneteket én is sokszor nem alszom. Nem azért, mert nem tudnék eleget aludni vagy mert nincs időm, csak bagoly típus vagyok, este tanulok, de 6-kor kelni kell így kb. sosem alszom 8 órát. Ehhez a szellemi terheléshez ez meg sajnos kevés. És vérszegény vagyok. Hiába szedek rá vasat, folsavat, b-vitaminokat, nem nagyon javul, úgyhogy tovább kell menjek ezen a vonalon. Remelem egyikünknek sincs komoly baja!
2022. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves kèrdező! Ha mèg itt vagy, leírnàd,hogy vagy mostanàban? Èn 4,5 ève nem alszom, a 2. gyerekünket szoptatom, ès nekem is pont olyan tüneteim vannak egy ideje, mint neked..remèlem csak voltak. Mennêk tovâbb vizsgàlatokra, de közben meg èrzem, hogy hulla fàradt vagyok, nagyon örülnèk egy pozitív törtènetnek. :-)
2023. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!