Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is ingerlékeny lesz...

Más is ingerlékeny lesz attól, ha napokon keresztül esik?

Figyelt kérdés
Én egyenesen kiakadok, és egész nap sírok olyankor most is... teljesen rányomja a bélyegét a hangulatomra az esős idő...
2010. ápr. 12. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem annyira azért nem durva, mondjuk elég letargikus a hangulatom. Csomó mindenhez nincs kedvem, fáradt vagyok, mindenen kiakadok...
2010. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én imádom az esőt :)

számomra megnyugtató mikor napokig esik

2010. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Minden szürke, az ég, a város, a fellegek. Szürke szél fú, és az emberek is szürke ruhában járnak, szürke ernyő kezükben, s szürke a gondolatuk is. Ráadásul nálunk szürke a folyosó, szürke a linóleum, szürkék az ajtók, s az ablaktalan részen még a fehér fal is szürkének hat. Szürke, kövér esőcseppek hullanak, keményen koppannak a szürke aszfalton, szürke tócsákba gyűlnek, s a fákon szürke, ázott madarak ülnek. A levegő is szürke, borzongatós szürke, hideg szürke.
2010. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hát sírni nem sírok (még jóhogy), de amúgy a száraz, napsütötte időt szeretem! esőben mindig elázok, sáros lesz az új cipőm, a nőm is elhagy... - ez egy másik történet! :D

na de tényleg, nem szeretem az esőt! viszont az is kell, hogy legyen! csak ne egyszerre esse ki magát, mint tavaly! a farkamről sisteregve égett a szőr a napon, utána meg annyi víz volt, hogy ha éppen kezdett száradni, kaptunk egy újabb adagot!

mintha szorulása lett volna az időnek, aztán valami kegyetlen erős hashajtót bevett volna! :D de sz*r volt, ha visszagondolok! :S

2010. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rám nyugtatólag hat, mert az mindig behúzódásra késztet és összehozza az embereket, másrészt tudom, hogy utána gyönyörűen kisüt majd a nap. Ami valójában nyomaszt és ingerel az az, amikor csak kínlódik az egész idő, az eget ronda, masszív, fehér összefüggő hájréteg borítja, és fogalmam sincs, mi lesz belőle, mikor süt ki újra a nap, vagy akar-e esni egyáltalán. Ez a tehetetlen, kecmergős idő az agyamra tud menni!
2010. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és igazatok is van mindegyikőtöknek; én is szeretem az esőt, mert van, amikor megnyugtat, másrészről viszont már elegem is van belőle, mert már három napja folyamatosan esik (mondjuk most elállt egy ideje, de hát ki tudja...). De úgyis kisüt egyszer a nap, és akkor szebbnek fognak tűnni dolgok :3
2010. ápr. 13. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!