Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aggaszt, hogy az utóbbi 2...

Aggaszt, hogy az utóbbi 2 hétben fogytam nagyjából 1,5-2kg-ot. Alapvetően nem zavarna, nagyobb túlsúllyal küzdök de jelenleg nem változtattam az étkezési szokásaimon. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Eszem, iszom bőven eleget a mérleg alig mutat bármivel többet még ilyenkor is. (Máskor estére minimum 1-2kg-al is több szoktam lenni nem hogy kevesebb mint most..) félek, hogy valamilyen daganatos elváltozás állhat a háttérben :(

2022. ápr. 6. 16:20
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Baj akkor van, ha majd heteken keresztül fogysz mindig pár kilót és nincs rá semmilyen ok. Az, hogy most fogytál vagy inkább azt mondanám kevesebb a súlyod 2 hét alatt ennyivel, az egyelőre nem ad okot arra, hogy daganatot feltételezzen akárki is. Ez lehet akár egy lezajlott betegség miatt is, egy hasmenés, akármi.
2022. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!