Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyobb fenékre edzenék....

Nagyobb fenékre edzenék. Hogyan kell (ha egyáltalán kell) változtatnom a táplálkozásomon?

Figyelt kérdés

Kicsi, kissé lapos fenekem van, de ezt megelégeltem, mert mindig csak halasztgattam, hogy "majd honap edzek rá". Ma reggel megcsináltam egy Mile Szilvi és egy Rubint Réka edzés videót, azt hittem belehalok, de megcsináltam.

Az lenne a kérdésem, ahhoz, hogy hamarabb "megnőjön", kevesebbet vagy többet kell ennem (és mit?), vagy nem kell ezen változtatnom? Félek hogy csak összemegy a fenekem, mert igazából egyáltalán nem értek ehhez, sosem edzettem. Neten meg inkább csak azoknak vannak tanácsok, akik fogyni szeretnének róla.

köszi

17/l


2018. szept. 28. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A lapos fenékből sosem lesz, természetesen kerek popsi. Még edzéssel sem, mert az edzéses popsi sem hasonlít arra, amit a természet ad:D
2018. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván nem olyan lapos mintha egy papírlapot tennék oda. Írtam is hogy kissé lapos csak, nem menthetetlen. Amúgy ha itt vagy, már választ is adhattál volna a kérdésemre.
2018. szept. 28. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Megnézed a fogyós videókat, aztán pont az ellenkezőjét teszed. Aztán ha már kicsit nagyobb lesz emiatt, lehet guggolni, meg biciklizni.
2018. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!