Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a térdem baja?

Mi lehet a térdem baja?

Figyelt kérdés
Tegnap kézi edzésen térdre estem és nagyon fáj a térdem. Fáj ha behajlítom, és ha guggolok,lépcsőzök. Belilulva/zöldülve nincs teljesen normálisan néz ki és egy nagyon kicsit van bedagadva. Valaki tudja hogy komolyabb dolog vagy csak egy sima sérülés?
2022. ápr. 6. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom mi lehet a probléma, de azt tudom h nekem is ilyen volt, többször is. Régebben huzamos ideig, több hónapon keresztül.. Nagyon panaszkodtam rá, majd anyám nagy nehezen rákérdezett az orvosnál, azt mondták semmi komoly, csak növök. Aztán elmúlt. Majd most megint újra kezdődött két hete, viszont semmi komoly baja nem volt, ugyan olyan tüneteket mutatott mint neked. Elmúlt. De ne erőltetsd, és napról napra jobb lesz
2022. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel van terhelő előzmény (térdre estél), tudod mozgatni, terhelni, így a legvalószínűbb hogy megzúztad a szöveteket kicsit. Nem kell miatta aggódni, 1 hét és elmúlik.
2022. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!