Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Recsegek,ropogok,kattog-fáj...

Recsegek,ropogok,kattog-fáj mindenem kb,mellkasam,vállam,térdem ahogy mozgok recseg ropog,kihúzom magam és a hátam is..vállkörzést nem tudok,mert leállítanak a kattogás miatt,annyira kemény..valaki rá valamit??

Figyelt kérdés

Sziasztok! Térdemnél volt,h porc letört sérülés miatt,az se az igazi,de vállam is felemelem a kezem,kb 4x roppan, és folyamatosan..borzasztó már ízületileg :( valahova nyúlok mellettem 4emberrel is hallják,mint ha eltort volna valami,szokták is mondani..vállkorzes felejtos,nagyon durva ugy..:(

Valaki esetleg tudna valami nagyon durva "kombót" erre? Ki mit tudna ajánlani? Gondolom valami kemény porc erősítő ilyesmi kellene..szedtem a biotechtől az arthro guardot porc,ízület védő,de semmit nem segített..se semmi ilyesmik..

Azonban,ha tudsz valami komoly ízületi tápkieget..bármit..kérlek irj🥺

Hálás köszönet !



2020. dec. 28. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a bogyók semmit nem érnek. Kérj orvosi tanácsot majd ha lehet, de gyanítom ahogy egyszer én is említettem elengedik majd a fülük mellett. Hány éves vagy?
2020. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem nagyon érdeklik a doktorokat ezek,elmondják max szedjek d vitamint kb..már mondtam ezt,mutattam is dokinak, annyit kaptam rá: "hat igen ez ilyen ,kalciumot szedjük aztan majd jobb lesz az"

Persze..:) Scitec meg biotechnél amit a doki felirt, annak a dupla dozisa volt bennük..semmit nem ért..

Lehet,ha nem tud itt se senki mit mondani rá, akkor megint veszek egy sciteces ízületi dolgot,aztan dupla dozisban..jobbat nem tudok:( hanem többen.

Egyébként 25 éves vagyok,csak kis korom óta ökölvívás,és suly emelés ment...és gondolom kicsinek végig a kemeny zsákok izomból való ütögetése, és egyebek nem tettek jót..

2020. dec. 28. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval fiatal vagy, de ilyen előélettel lehet kopásod és talán már meszesedés is. Végül is azt csinálsz amit gondolsz, de 57 éves vagyok, végig szedtem a negyvenes éveimben ilyen vackokat és 6 éve a térdemben porcpótlás volt és mindenem recseg. Egy ismerős ortopéd orvos megmondta nekem szart se értek az izületregenerálók. Jó döntést, de sajnálom a pénztárcádat!
2020. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

És ön végül mit szed rá?:) szed barmit is?:)

2020. dec. 28. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kollagént, de annak sem érzem a hatását. Nálam nincs mit tenni, de amúgy a kopással, meszesedéssel amúgy sem tudnak mit kezdeni. A férjem kapott a térdébe hialuronsavas injekciót, 15 hónapja fut mint a nyúl. Konzultálj ortopédussal, reumást felejtsd el!
2020. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én természetes glükozamin- és kondroitinszulfátot, MSM-et tartalmazó aloe verát iszom a porcok védelmére és hyaluronsav, gyömbér, kurkuma kombinációt szedek a porcok olajozására.Nekem ezek beváltak.

Jobbulást!

2021. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezek hol kaphatóak? Milyeneket szedsz, melyiket?:)

Nagyon köszönöm!

2021. jan. 5. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!