Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez meg miféle gyorsan kialakul...

Ez meg miféle gyorsan kialakuló betegség lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt estefelé kicsit éreztem a torkom.. ilyenkor általában idővel kialakul egy torokfájás, ami általában napok alatt köhögésbe megy át.

Most viszont másnapra már lázam volt, köhögtem. torokfájás mint olyan nem volt de égető érzés volt az egészben... sárgás orrváladék.. lehetséges, hogy ilyen hamar baci felülfertőződés van?

Még első nap, amikor csak a torkom éreztem csináltam egy gyors covid tesztet, mert emberek közé mentem, de az negatív lett.


2022. ápr. 8. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van most valami ilyen nyavalya. Sokan betegek az iskolában is, ahol a gyerekem tanul. Influenza járvány is van, a gyermekorvos is írta a közösségi oldalán. Meg egyéb légúti betegségek, nem csak COVID.
2022. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a betegséget úgy hívják, hogy felső légúti fertőzés. Elég gyakori dolog.
2022. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez ment át rajtunk. Mindenki tesztelt coviddal de negatív lett. Valami influenza lesz, orvos csak pihenőt írt ki.
2022. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen van most.
2022. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak ez nekem nem egy nap alatt szokott kialakulni, ez a furcsa.
2022. ápr. 8. 09:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Az influenza hirtelen alakul ki, legalábbis nálam úgy volt. Egyik pillanatról a másikra lettem rosszul.
2022. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Februárban ment át rajtam. Nekem egyik nap kapart a torkom, másnap reggel torokfájás és láz, de 5 nap alatt lement.
2022. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!