Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid óta minden büdös?!

Covid óta minden büdös?!

Figyelt kérdés

Covidos voltam tavaj októberben és december óta büdösnek érzek mindent. A hús, hagyma, tojás a legrosszabb olyan szaga van mint egy rothadó döglött állatnak. (a szaga és az íze is olyan) 🤮


Nem birok enni semmit már fogytam több mint 10 kilót azóta (46 kg vagyok a 185 centimre) egész nap eszek egy puszta kenyeret vagy egy kis sajtot. Ha nagyon éhes vagyok inkább elszivok egy cigit az elveszi az étvágyam :)


Valakinek van ilyen problémája rajtam kívül?

És ez elfog múlni valamikor ?


Mindennek más lett az íze és a szaga az üdítőktől kezde a tusfürdőkig minden okának illatú és ízű..


Orvos nekem azt mondta 1-2 hét alatt elmulik azóta eltelt 4 hónap :D


16f



2022. ápr. 8. 13:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Okádék illatú és ízű***
2022. ápr. 8. 13:42
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nekem szerencsére csak a hagyma lett büdös, de az már 1,5 éve tart
2022. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve voltam covidos, azóta kísért a bagófüst szaga. Mire rájöttem, hogy egy bizonyos alapanyag hevítése után érzem, elég sok idő eltelt. Szerintem már velem marad ez. De legalább nem a környezetem idegelem ki azzal hogy gyanúsítgatom őket a bagószaggal. :D
2022. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha az állati eredetű kajáknál érzed akkor próbálj meg vega módon étkezni. Pl a babban van bőven fehérje is meg szénhidrát.
2022. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!