Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Én ezt nem értem.Azt mondják...

Én ezt nem értem.Azt mondják büdös vagyok miért?Én sajnos nem érzem magamon,de akkor sem értem.Minden nap tisztálkodom,mosakszom (tusfürdővel),gyólyós dezodort,parfümöt,használok,kenceficék,normális étrend,minden nap új ruha,(nem müszálas).

Figyelt kérdés
Valakinek akinek volt ilyennel problémája tudna adni tippet?Én sosem küzdöttem ilyen problémával sosem szóltak,és nem is éreztem magamon.Most buta vagyok vagy beteg,vagy csak szimplán baszogatnak mert egyszer valóban érezni lehetett rajtam.?16F

2022. febr. 23. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondja? Nem csak piszkálni akarnak?
2022. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Itt a gyakorin kérdezed meg az embereket miért vagy büdös? xD
2022. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem is utóbbi. Miután egy hasonló bullying közegből, egyből el is tűnt a szagom.
2022. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nagyon dolgoznak benned a hormonok. Ez sajnos tud okozni testszag problémát.
2022. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első kérdés az, hogy ki mondja? Ha osztálytársak/edzőtársak (stb.), akkor esélyes, hogy csak szórakoznak veled. Ha a családtagok, - igazi - haverok mondják, akkor lehet hogy minden igyekezeted ellenére tényleg érződik a testszag. Erről viszont nem tehetsz, könnyen állhatnak mögötte a kamaszkori hormonváltozások. Ilyenkor bőrgyógyász tud tippeket adni.
2022. febr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Talán a parfüm és a kenceficék használata miatt tartanak büdösnek. Fürödj mindennap csak egyszerű tusfürdővel, és mellőzz minden más kozmetikumot! Szerintem megoldódik a problémád.
2022. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak szivatnak :D nagy eséllyel nem hiszem hogy büdős lennel max mint Danger fuck you tanárban esetleg tesztoszagot érzik
2022. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!