Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyors pulzus, nyugalmi állapot...

Gyors pulzus, nyugalmi állapotban sem csökken. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Cipekedtem egy órája már, és kicsit rosszul érzem magam. Ez már sokszor előfordult, ha végzek valamilyen munkát utánna ha pihenek sem lesz lassabb a pulzusom amitől nem érzem jól magam. Bevettem egy fél Rudotelt a tenyerem is borzasztóan izzad, a hasam pedig görcsbe van húzva. Hova forduljak ezzel? 25/l

2022. ápr. 8. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hétfőn a háziorvosodhoz.
2022. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Endokrinológia pajzsmirigy probléma. Saját tapasztalat. Írj ha van kérdésed.


29/N

2022. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez szorongás...


Háziorvos, EKG, kardiológia. Elsőként ezt járd végig. A 2-es válaszoló javaslata ezek után, de a tenyér izzadás és hasgörcs tipikusan szorongás jele.

2022. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attilól függ mennyi a pulzusod ? Mennyi most ?
2022. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hahó , mégis mennyi ?
2022. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fizikai munka után a pulzus lehet emelkedett. De nem irtad mennyi, igy eleg nehez megmondani azt mennyire gáz e. Az embert alapvetően az is stresszeli, hogyha latja hogy magas, és többször méregeti, hogy na miert nem csökken már. Ez lehet egy ördögi kör.. persze menj el kivizsgáltatni, de én emellett azt javaslom iktass be mozgást, heti szinten átmozgató tornát, vannak természetes nyugtatók pl: kamilla tea, citromfű tea. Egyél több magnéziumot. Ha mozogsz a folyadékpotlas is fontos, mert az is emeleti a pulzust, ha nem iszol eleget. Napi 2-2,5 liter víz. Persze ki kell az ilyet vizsgalni, de ezekre figyelj, sokat tud javitani a helyzeten.
2022. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem mértem mennyi csak tapintással éreztem ugye, hogy gyors és jött a rosszullét is.
2022. ápr. 8. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valami szorongás, pánikbetegség lehet
2022. ápr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!