Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lüktethet a vádlimnál...

Mitől lüktethet a vádlimnál több napja?

Figyelt kérdés
Több napja feltűnt, hogy a vádlimnál többször lüktet mintha a bőr ugrándozna vagy hogy mondjam. Eléggé zavaró néha, nem fáj de kellemetlen. Bizsergő érzés. Semmi szokatlant nem vettem észre a lábamon. Semmi újdonságot nem csinálok ami ártana mint sport, erőltetett mozgás stb...egyik nap elkezdődött, akkor kevésszer de mostanában egyre többször van jelen. Nem görcsöl amúgy, egy nap sokszor megtörténik és bárhogy tartom a lábam akkor is. De csak a jobb lábamban, balban egyáltalán nem érzem ezt. Mi okozhat ilyen fura több napig tartó lüktetés szerű érzést lábban ha amúgy nem volt megterhelve és a semmiből jött elő? Leginkább a vádlimnál van egy pontban de mintha több helyen is lenne. Milyen orvos foglalkozik ezzel háziorvos mit tud kezdeni vele ha megmutatom?

2022. ápr. 9. 23:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: néha fáj a lábam de nem akkor amikor lüktet, mintha gyulladásban lenne úgy fájna vagy nem tudom.
2022. ápr. 9. 23:52
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján az izom ugrálhat ilyenkor, ez nem egy ártalmas jelenség, csak valóban furcsa érzés és zavaró tud lenni. Tulajdonképpen bármelyik izomban lehet, nekem a szemem, karom, vádlim szokott így "ugrálni" néha. Nem egyértelmű, hogy mitől van, de pl a magnéziumpótlás megoldhatja a gondot :) a fájdalmat nem hinném, hogy ugyanez okozza, azzal érdemesebb felkeresni az orvost, mint a lüktetéssel.
2022. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!