Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alvás közben gyakran arra...

Alvás közben gyakran arra ébredek fel, hogy a jobb oldalam lezsibbad rövid időre. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár napja meg az történt, hogy éppen ebédeltem és nagyon erős nyomást éreztem a fejemben és azóta szédülök és a jobb kezemet is nehezen érzem és a szám széle is zsibbad.


Ezek tünetek már régebb óta elő jönnek nálam időnként, de mostanában egyre csak fokozódtak. Voltam neurológián már több alkalommal is. Koponya CT és MRI is készült az utóbbi 3 évben, de jelentős eltérést nem mutatott ki. Már nincs ötletem hová fordulhatnék, a kórházi neurológus elszokott küldeni mert szerinte túlreagálom az egészet. Félek hogy lefogok bénulni ha ez így marad. A jobb oldalam az utóbbi eset óta folyamatosan el van zsibbadva. A helyi SBO-val is elég rossz viszonyban vagyok, mert nem tetszett nekik hogy már többször felkerestem őket és gyakorlatilag haza küldtek. Nem akarom az egészségügyet szapulni, mert aki kicsit is elfogulatlan az úgy is tudja mi a helyzet.


Ha lebénulok vagy lerokkanok utána gondolom nekik ez csak jó üzlet lesz ha bevágnak valami elfekvő osztályra és minden vagyonomat elszedik, mivel nincs hozzátartozóm. Akinek lenne esetleg valami jó ötlete az kérem írja meg. Köszönöm! 38F



2022. ápr. 12. 04:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg érdekes módon pont az a főorvos hárít leginkább, akinek a felesége az elfekvő osztály vezetője és van nekik egy magán finanszírozású elfekvőjük is végstádiumú betegeknek.. Hát nem furcsa egybeesés..
2022. ápr. 12. 04:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt kicsit túlgondolod. Halálod esetén egészen biztos találnak olyan élő rokont, aki örökli a vagyonodat. Így nekik nincs hasznuk a halálodból. Sajnos az állami egészségügy ilyen lett. Nem véletlenül mennek az emberek magánba. Tegyél te is így. Keress fel egy magánklinikát, ahol van neurológia. Arra figyelj, nehogy véletlenül ugyanaz az orvos rendeljen ott is.
2022. ápr. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Első blikkre TIA-nak tűnik. Nekem is az volt.
2022. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!