Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek létezik, hogy...

Szerintetek létezik, hogy ilyen rövid időn belül újra covidos vagyok?

Figyelt kérdés

Két oltás után január 17-én pozitív lettem. Vacakul voltam, volt minden tünet, de a karantén végén mentem dolgozni, mert nem volt több tünet.

Viszont tegnapelőtt elkezdtem köhögni szárazon, másnap már fájt újra a mellkasom, elkezdett felmenni a lázam, újra köhögök, végtelenül gyenge vagyok, fáj minden izmom. Az orvos felírt egy köhögés elleni gyógyszert és egy antibiotikumot és csak fekszem, meg alszom és nagyon meg vagyok ijedve.


2022. febr. 8. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Az oltásnak köszönd
2022. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy covid, most elég sok ilyne megfázós nyavaja van árhuzamosan, rajtunk is átment, egy rakás teszt negatív...

Tényleg meglepő lenne ha ilyen gyorsan visszatérne...Tesztet tudsz magadnak szerezni? Már a wolt-on is lehet rendelni esetleg.


Az első meg kiszökött gödény karámjából...

2022. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2# Köszi. Az előzőnél is negatív volt a patikai teszt, a mentőállomáson meg pozitív lett már a gyors teszt is. :/

A rémisztő az, hogy pontosan ugyanazok a tünetek, ugyanaz a hát és mellkas fájdalom, ugyanaz a gyengeség és izomfájdalom. És senki nem segít.

2022. febr. 8. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy hosszú covid és visszaestél? Amikor covidosak voltunk nekünk is jobb let,t aztán visszaestünk, csak mi nem 2-3 hetes időtávon, hanem 1-1 napra volt jobb aztán megint pocsék...
2022. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!