Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon mi lehet a bajom? Próbá...

Vajon mi lehet a bajom? Próbálom röviden leírni...Keresem a Sorstársam!!!

Figyelt kérdés
Tehát 2 éve szültem császárral és alkalmazták rajtam is az úgynevezett Kristeller műfogást.Nem az orvos,nem szülésznő,vmi műtős segéd féle,azzal a különbséggel hogy 2 tenyérrel nyomta a gyomromat és majd nem áttolt az asztalon... ezzel olyan fájdalmat okozva,hogy érzéstelenítésben is majd nem .....magamat! Végülis örültem,hogy túl vagyunk rajta,majd jobb lesz,de nem így történt... iszonyatosan fájt a gyomrom,de nyugodtan voltam,hogy úgy is megyek majd a 6hetes kontrollra,ha nem lesz jobb...nem fájt,inkább nyomott,szorított és észre vettem hogy a hasam is ha hozzá ér valamihez,mint,ha megcsapna az áram...majd 4 hét múlva úgy görcsöltem,mint ha fel akarna robbani bennem egy bomba és begyulladt a mellbimbóm... nagyon fájt...azt most nem részletezném hányszor küldött haza az orvos... aztán elmúlt úgy 2 nap alatt,de 2 hét múlva újra,az lényegesen súlyosabb volt, lázzal mindennel, elköszöntem a családomtól,szinte biztosra vettem,hogy meghalok, esküszöm annyira fájt... kórházban kötöttem ki,úgy hogy előtte 3x is elküldtek,mert nem vagyok lázas,na a 40fokos lázzal azért CT-be küldtek..gyomor és vastagbél gyulladás... gyógyszer stb...jobb is lett,de a gyomrom nem...Covid miatt csúszott minden,de túl vagyok számtalan ultrahangon,CT-n,tükrözéseken,(belek rendben,gyomor:enyhe reaktív antrum gyulladás)erre azt mondták mindenki gyomra így néz ki a sima napi stressztől....MR, nőgyógyászati és sebészeti konzultáción, diagnosztika laparaszkopia stb...mindenen,de a gyomrom fáj, inkább szorít és azt érzem rosszabb napokon köldöktől szegycsontig,nyom, szorít, szúr... és minden lelet negatív,a köldökömnél van egy kis csomó,ami fáj is,ha megnyomom,de azt mondják bőr alatt, elvileg az se lehet gond...a mellbimbóm is 2x begyulladt ez alatt és vágni is kellett,tisztítani... ezenkívül a májamon van egy FNH 29mm, elvileg az se nagy....ki vagyok már...ez a fájdalom Nonstop velem van csak hol jobb,hol erősebb és egyidőben a hátam közepe is fáj,ha megnyomom,massziroznak a gyomrom is fáj egyik fáj a másikból,de nem tudom melyik kezdi,diétazom össze vissza...nincs és nem is volt gond a székletemmel...egyszer olvastam itt hasonlót,de azóta nem találom...mit tehetnék,van valaki hasonló helyzetben?Már nincs 5letem mi lehet és mit csináljak...addig a műfogásig semmi bajom nem volt soha... köszönöm,ha elolvastad!

2022. ápr. 14. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Elvinnem az osszes eddigi leletem egy maganorvosnak, hatha valaki nem vett eszre valamit. Ha o se lat gondot, akkor esetleg ismetelnek maganuton valami vizsgalatot, amit javasol, aztan meglatjuk.
2022. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi fuggetlen ember nem allapit meg tobbszoros kivizsgalas, verkep, meg tukrozesek utan semmit, akkor szerintem ott mentalis eredetu a problema.


Mondod, hogy egyszer ennyire faj, aztan kevesbe, aztan jobban, aztan mashol is.


Lehet valamiert traumatizalodtal a beavatkozastol, es ez igy benned maradt.


En a helyedben elmennek pszichiaterhez es kerni xanaxot ugy mondjuk 2 hetig, ketszer 1mg reggel este, es ha ugy elmulik akkor meg van a gond.


Nekem apamnak fajt a hata kib*szottul, jarni sem tudott, de nem talaltak semmit. Aztan amikor lezuhant melyre megint nem birt jarni, fajt a hata allandoan, majd megolte magat.


Nalam is voltak fizikai tunetei a szorongasnak/depresszionak, mindennap fostam. Egy jo par evig. Ezt ugy ahogy irtam kepzeld el. Sokszor fajt a gyomrom nekem is borzasztoan, nem birtam felkelni. Aztan beallitottak a pszichiatrian a gyogyszereket azota semmit ilyen fizikai panaszom nincs, csak amikor megorulok megint. Akkor a szorongastol hanyingerem van, reflux, stb...

2022. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pantoprazol 2x40 mg, meg egy pszichiáter. Szívesen.
2022. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Én is gondoltam már rá,hogy ennyire megviselt ez a gyulladás,hogy már pszichésen jön elő,de valahogy nem hiszek ilyesmiben,de attól még előfordulhat...templomba is azóta járok rendszeresen,a lelkemnek jobb,de a testemnek nem...többség magán úton vizsgált,mert ugye Covid folyt a csapból is...mint írtam mindig találtak valamit,csak az nem okozhatja címszó volt... Mindenesetre köszönök minden tanácsot!
2022. ápr. 14. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem tudok semmilyen tanáccsal szolgálni de mielőbbi gyógyulást kívánok!

🙂

2022. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó kívánságot!😌
2022. ápr. 15. 12:58
 7/7 anonim válasza:
Szia! Kérdezném, hogy azóta hogy alakult? Elmúlt spontán, vagy találtak valamit?
2023. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!