Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

2 hete megfáztam. Orrfolyás, torokfájás stb. Tipikus megfázásos tüneteim voltak. Kezdtem belőle kilábalni de másnapra rosszabb lett. Azóta véres, sötét zöld, zavaros lett az orr váladékom, olyan szinten csipás a szemem, hogy reggel kinyitni nem bírom. Szerintem lázam is volt és elviselhetetlen torokfájásom is van és köhögésem.



Voltam orvosnál, de nem vizsgált meg. Írt egy igazolást és elküldött.



2022. ápr. 15. 10:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Étvágyam sincs, gyenge is vagyok, már napok óta csak itthon fekszem
2022. ápr. 15. 10:35
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Az orvos elbénázta.


Menj be MOST, Ma ügyeletre!


A váladékok miatt írom hogy sürgősen!

2022. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az ügyeletről ezzel elzavarnak, mondván 2 hete tart. Egyébként orrmelléküreggyulladás tünetei vannak nálad. Kellene antibiotikum.
2022. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az orvos nem írt fel. Év elején volt arcüreg gyulladásom de az nem volt ennyire rossz.
2022. ápr. 15. 11:52
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Ez lehet hogy covid és ha váladék termelődik több helyen és intenzíven, akkor pillanatok alatt a tüdejére húzódhat és mire hivná a mentőt MEGFULLAD.

(pár órán belül)


Menj be ügyeletre covid tesztet kérj sürgősen!

2022. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó amit írtál az akkora baromság hogy hihetetlen.


Ez egy két hetes vírusfertőzés némi arcüreggyulladással meg kötőhártya gyulladással. Kell rá antibiotikum pánik viszont nem kell. Fulladás veszélye nem áll fenn. Egyébként valóban ügyeleti téma.

2022. ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

6# Hallod, téged fel kellene terjeszteni valami díjra, hogy 4 mondatból komplett és konkrét diagnózist állítasz fel!


A stílusod viszont undorító, a szöveged megtévesztő és az egészség rovatban kifejezetten káros a jelenléted, tevékenységed.

2022. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező hogy vagy?
2022. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nos tekintve, nem nem kell díjra felterjeszteni, mert ezt bármelyik háziorvos megmondta volna 4 mondatból. Kettőnk között az a különbség, hogy én értek a témához, neked meg közöd nincs hozzá...
2022. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos ma erre az egy kérdésre válaszoltam. Szóval kettőnk közül a beteg nem én vagyok.
2022. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!