Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Negativ koponya mr utan mar...

Negativ koponya mr utan mar kizartak az agydagantot igaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, negativ lett a koponya mr vizsgálatom, szemeszetrol kuldtek el ide, mert az egyik szememmel nem latok jol se kozelte se tavolra. Azt hiszem valami akkomodacios zavar volt irva a papírra. Plusz van egy ilyen egyensúly zavarom is amit nem tudok hova tenni..2 eve ez miatt mentem el haziorvoshoz aki először helex et irt fel...mert sajnos hipochonder vagyok.. gondolom ezt nem kell bemutatni. Most mar 3 hete reggel delbe 0.25 frontint szedek a helex helyett mert eppen leszokoba vagyok. Muszaly mert csak ezt lehet felezni ugye.

De most megint elojott bennem az hogy mivan ha megis agydagantom van csak nem neztem at az egesz mri kepet mert csak ott néztek a szem ideg korul. De gondolom koponya mr nel atnezik az osszes felvetelt... De nem tudom miert nem hagy nyugodni... Mikor oda van irva hogy negatív. Az egyensúlyzavarom mar lassan 2.5 eve van de hiaba mondom mindig az orvosnak..mindig az a valasz hogy bekepzelem. Napkozben eleg rossz a hangulatom de viszont ez az egyensúly zavar estefele szinte eltunik valamint a rossz szememen visszajon rendesen a latasom. Igazabol azt veszem eszre hogy sok fenynel nem látok jol es egyensuly zavarom van . De sotetben semmi bajom. Messzire es kozelre is tokeletesen latok. Milyen orvoshoz forduljak? Hiaba mondom folyamatosan ezeket a szemesznek meg a hazirovosnak is nem mondanak ra semmit. Mivel negatív a koponya mr...ezeet bekepzelem csak ennyi... Hová forduljak szerintetek?

Halal felelm m sajnos megmaradt felek minden betegsegtol de nem akarom szedni ezt a szar gyogyszert mert igyis fuggo lettem . Ezert vagyok leszokoba. De mar nincsenek rosszulletes rohamaim. Csak ez a felelem maradt meg.

Köszönöm a valaszt. Igazából ket kerdest tettem fel eleg hosszan.



2022. ápr. 15. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? negatív mr, nincs daganatod.
2022. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs akkor. Nem értem miért kérdezed, ha negatív.
2022. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazabol a nem tudom miert kerdezem ha negatív... olyan erzesem van mintha nem biznek az orvosba..dehat sajnos ez a pszichés hülyeségm ezzel jar...csak napokig vagyok nyugodt hiaba negatív... hülyeség is volt ezt kiirnom tudom... Az egyensuly zavarra iranyult leginkabb a kerdes hogy kit keressek fel ? Hiaba mondtam a szemesznek a haziorvosnak us mindig ugyanaz a valasz..ne kepzelodjek hanem foglaljam le magam.. dehat ez nem olyan egyszeru es borzalmasan zavaró.. de vannak olyan napok amikor nem egyaltalan nem erzem ezt a bizonytalanságot..vagyis inkabb ugy mondom mintha spicces lennek..imbolygok..de csak lehet en erzem igy es tenyleg ezert zavarnak mar konkretan el az orvosok...de igy sosem lesz ennek akkor vege ? Semmit se mondanak hogy pszichiátria vagy pszichológus... Nem tudom mit tegyek.
2022. ápr. 15. 15:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Gyogyszerrol most szokok le..hiaba segit a közérzetemen meg hogy ne gondoljak ilyen hulye dolgokra de nem akarok gyogyszeren elni... Es ezert is fogom abbahagyni... Csak igy nem tudok elmulik e ez a bizonytalasnag erzes..
2022. ápr. 15. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
neked mentális problémáid vannak. Vagy legyőzöd vagy így maradsz vagy pszichiáter felír erős májölő gyógyszereket
2022. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb igy rohadok el.. imbolyogvq..soha tobbet ilyen gyogyszer boven eleg volt az ennyi belole :D
2022. ápr. 15. 15:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Legyozom inkabb magamtol.
2022. ápr. 15. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
na, hogy megy?
2022. máj. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!