Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájás..? Többi lent

Fejfájás..? Többi lent

Figyelt kérdés
35hetes terhes vagyok. Kb 2 hónapja rendszeresen fáj a fejem a tarkom és elől a homlokom nem erős fájdalom inkább nyomás érzés. Illetve 3hete úszó fekete vonalakat látok mindkét szemem előtt. 2hete erős szédülések jönnek rám ami kB 2percig tart. Pár napja a jobb szem hejam is néha berándul. 21 éves vagyok 8éves korom óta szemüveges vagyok de ijen problémán eddig nem volt. Vérnyomasom rendben. Vérképemben minimális eltérések voltak picivel magasabb fehérjevérsejt szám illetve alacsonyabb moconyta és limphocyta. Önök szerint milyen betegség tünetei lehetnek ezek? Merre induljak el kivizsgálás terén? Vagy esetleg szülés utánig rá ér a kivizsgálás?
2022. ápr. 15. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
58%

Miért ilyenkor jut eszébe?

Ünnep van, kedden lesz orvos, persze ügyelet lehet hogy van. Mondjuk, ha eddig kibírta....

Szóval, rég el kellett volna menni a háziorvoshoz, és amiket leírt, elmondani neki.

Bocsánat a hangvételért, csak nem értem miért vár, várt ennyit?

Én már rég elmentem volna a háziorvoshoz

2022. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!