Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy amikor...

Lehetséges, hogy amikor kifújom az orrom a szememnél is távozik orrváladék?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat vagyok beteg, már feltűnt, hogy mikor fújom az orrom akkor csikis érzés a szememnél, de gondoltam beképzelem. Ma reggel viszont orrot fújtam, és sajnos az egész szemembe orrváladék volt(takony). Egyrészt ez hányinger keltő, másrészt meg ez normális dolog? Vagy valami nagyon nincs rendbe velem?

Doki megint csak antibiotikumot írt…



2022. ápr. 22. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Kétlem... de ha mégis, akkor menten irány a kórház!
2022. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A könnycsatornák az orrüregben (is) végződnek, szóval lehetséges, de egyáltalán nem természetes.

Hívd fel a háziorvost.

2022. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Ahogy utsó írja, a könnycsatornákon keresztül megtörténhet. Volt haverom, aki a cigifüst egy minimális részét is képes volt a szemén keresztül kipumpálni. Ma már ő is 60 fölött jár, remek egészségnek örvend, noha a fent említett "képességek" miatt sohasem volt dokinál.
2022. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!