Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, igen tudom, itt senki sem orvos, és orvoshoz kéne fordulnom, de jelenleg nincs rá időm, persze az egészség a legfontosabb, de hátha valakivel volt már hasonló.

Kb egy másfél hónapja elkezdett fájni a hasam, görcsöl, feszül, szúr. Aztán rá 2 hétre elkezdett a székletem véres lenni. Szedtem rá antibiotikumot, elmúlt. Most eltelt kb 2 hét megint, addig teljesen jól voltam, de most megint ugyan úgy elkezdett görcsölni és fájni a hasam, már egy 3-4 napja. Esetleg volt valakinek hasonló problémája? Ételallergiától lehet? Nem tudok róla, hogy lenne, azért kérdezem😅. Előre is köszönöm a válaszokat, és szép napot mindenkinek! 😊



2022. ápr. 25. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bazdmeg! Véres szeklet nem játék , nagy belso problémákra utal! Olyan nincs h nincs időd orvosra! Minél hamarabb menj el! Bezzeg netezgetni, meg itt irkalni van időd! De orvoshoz menni nem…

Fuck logic

2022. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, persze. Azért tudok írni, mert dolgozok. De oda is írtam, hogy tudom, hogy orvoshoz kell fordulnom, csak gondoltam, hátha van olyan, akinek volt hasonló tünete, és hogy ez mennyire lehet komoly. Mindenképpen el fogok menni. Nem tudom miért kell a kötekedés, ha rendesen nem tudsz válaszolni, inkább ne írj semmit. Ezzel magadat idegesíted, minősíted, nem engem.

Legyen szép napod!😊

2022. ápr. 25. 11:50
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyébként most jut eszembe, én hívtam az orvosom ez miatt. Vizsgálat nélkül, telefonba annyit mondott: ez aranyér. Mossa meg minden dolog után a seggét. :)

De ez nem aranyér, főleg vizsgálat nélkül nem is lehet ezt megállapítani.

2022. ápr. 25. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor a székleted véres, vagy a WC papír székelés után, mert ha csak az akkor aranyér, de ha a székletben van vér, akkor az nagyon súlyos betegség (akár rák is) jele lehet és azonnali kivizsgálást igényelne.
2022. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted kötekedésbol írtam? Meg ha valakinek ilyen tünetei is vannak 1000 fele más problémára utalhat, felesleges találgatni itt, menj orvoshoz! Felesleges és hülye kérdés ez így! Nincs időd most ertem. Munka után elballagsz a rendelőbe és hopp kiderül a problema
2022. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!