Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködésre...

Pajzsmirigy alulműködésre kapott gyógyszerekkel valóban le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 27. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem, ez egy tévhit.
2022. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Plusz diétával igen.
2022. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De nem a gyógyszertől, pláne akkor nem ha úgy veszi be hogy nincs is pajzsmirigy alulműködése. Akkor csak mocskosul bekavar a teste normális működésébe.
2022. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem tèvhit. Legjobb baratnöm sibutraminet kapott /pàr ève/ szò szerint olvadtak le ròla a kilòk. Ha nem napi szinten làtom el se hiszem. Lehet arra fogni, hogy diéta... Nos igen àm de elötte a diéta sem segített. Kb 30 kgt fogyott igy kicsit visszaszedett belöle kb 5 kg-t.
2022. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csakhogy sokan úgy akarják a gyógyszert, hogy nem betegek. Mert könnyebb "túlpörgetni" a pajzsmirigyüket mint tornázni meg diétázni.
2022. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan a gyógyszertől fogysz, hanem pont fordítva. A pajzsmirigy alulműködés miatt előfordulhat, hogy hízol/nem tudsz lefogyni, és ha beállítják a tsh-t, akkor megindulnak a kilók lefelé.
2022. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 xxxcsillag ***** válasza:
Sajnos nekem semmit nem változott a gyógyszertől a súlyom, pedig azért írta fel az orvos mert tényleg alulműlödik a pajzsmirigyem.Szedtem hozzá egy időben algát/jód miatt/ így sem fogytam le, valaki meg zudja mondani, miért?
2022. ápr. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mézga Krisztina ***** válasza:
Sztem se lehet fogyni. Én semmit se fogytam.
2022. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csakegysajt95 ***** válasza:
Nekem is alulműködik a pajzsmirigyem, de nem fogytam a gyógyszertől. Mondjuk én mellé inzulinrezisztenciás is vagyok, illetve genetikailag is hajlamos vagyok a hízásra, szóval jah, a diéta mellett kicsit fogytam, de nem eleget..
2022. máj. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy dekát nem fogytam tőle
2023. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!