Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Prozac stb halálos gyógyszerek...

Prozac stb halálos gyógyszerek valóban?

Figyelt kérdés

Szóval láttam a neten egy videót , és kivácsni vagyok nektek mi a véleményetek 3 órás! szóval kicsit hosszú!

A videóban azt mondják hogy az összes gyógyszer amit felírnak lelki betegségre szorongásra súlyosan károsit!

Nekem például a prozac nagyon legyengitette a szexuális vágyam!

http://www.youtube.com/watch?v=0i3buI4kZWQ

Itt a videó , akkor ez igazság alapján jöt létre igaz ?



2013. okt. 27. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
10 évig szedtem antidepiket, és még élek. Volt amelyiknek voltak voltak mellékhatásai, de hülyeség, hogy halálos. Ezt csak szcientológusok terjesztik. Olyat is ismerek, aki évtizedek óta szedi. Ha valami veszélyes az egészségre, az a szorongásoldó, mert nem csak hozzászokhat az ember, hanem hülye is lesz tőle.
2013. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vagy inkább azt szeretném kérdezni hogy valóban igaz-e ami a videóban van! Nem halálost akkartam írni , inkább azt hogy valóban ilyen súlyos a helyzet mint ami a videóban?
2013. okt. 27. 20:22
 3/17 acelsziv ***** válasza:
46%
nagyon jó helyen kérdezted ezt meg. Tudod az itt irkálók jó részt - lásd egyeske - ezeken a sz@rokon él. Sokkal súlyosabb mellékhatása a Prozacnak, hogy - bár öngyilkossággal fenyegető depresziónál írják fel - öngyilkosságra való hajlamot erősít. Az amerikában elkövetett lövöldözések elkövetői kivétel nélkül mind prozacot szedtek. Ez az adat azonban "valahogy" mindig kimaradt a jegyzőkönyvekből.
2013. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hogy prozacot szedett, mivel az emberek 80%-a ezt szedte. Kizárt volt, hogy más gyógyszertól legyen.

Szedtem a prozacot 4 évig, én jót tudok róla mondani.

2013. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kösszi a választ! :)

Hát én ezt ugy írom minden embernél máshogy hat! Sajnos nállam a prozac és a Xanax rengeteg rombolt! Szóval nem ajánlom senki! Harmadik bocs de én a saját tapasztalatom alapján itélek meg helyzeteket!

2013. okt. 27. 20:33
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Hármaska, belejelentkezek hozzád terápiára, és ha egy három hónap múlva eldobom a bogyót, megkérünk minden dilidokit, hogy adja vissza a diplomáját. Persze az is lehet, hogy neked is szedned kéne.
2013. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Miért sértegetsz? Feltett egy kérdést az oldalon. Leírtam a saját tapasztalatomat. Ennyi.
2013. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem csak a prozac a többi is egy nagy sz@r! Ennyi erővel az alkohol is lehetne nyugtató, vagy a fű... Alkohol=Drog=Pszicho"gyógyszerek"
2013. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hármaskának adott igazat! űdv! :)
2013. okt. 27. 21:20
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
És? Mindenkinek más a véleménye meg a tapasztalata, és mindenkire másképp hatnak. Mondjuk abban van valami, hogy tök mindegy, hogy nyugibogyót szed-e valaki, vagy füvezik, iszik. Csak a nyugtató legális. Persze olyan ismerősöm is van, aki büszkén újságolta nekem, hogy leszokott a nyugtatókról. Csak aztán alkoholista lett.
2013. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!