Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek hogy tudjak hányni?

Mit tegyek hogy tudjak hányni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje hányingerem van és nagyon szeretnék hányni mert már nagyon rosszul vagyok tőle, már próbáltam hogy ledugom a kezem a torkomon illetve a sós vizet is de mind hiába

2022. ápr. 30. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Mióta tart ez és mi lehet az oka?


(Valószínűleg a hányástól már nem lenne jobb, inkább hányingert kellene csillapítani.

1dl hideg COCACOLA,vagy gyömbér tea, sok folyadék.

Ha sav miatt lehet, akkor szódabikarbóna

Ha nehezet ettél akkor egy ek almaecet egy pohár vízbe.

Az ételt pedig alaposabban rágd meg mint szoktad.)

2022. ápr. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma hajnalban kezdődött, és tegnap ettem chipset lehet attól mivel sajnos nagyon érzékeny vagyok rá és miután eszem mindig rosszul vagyok és köszönöm a választ
2022. ápr. 30. 07:10
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Én is pár korty CocaColát javaslok. Életmentő.
2022. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó mélyen nyúlj be a torkodba és mozgasd az ujjad végét, hogy ingert kelts a hányásra. Talán sikerül és máskor ne egyél sok chipset.
2022. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Le kell dugni jo melyen es mozgatni kell az ujjadat. Ha elejen nem jon ki, akkor gyorsan dugd vissza, mert akkor utana erosebben tudja hanytatni
2022. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!