Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tegyek, hogy hízni tudjak?...

Mi tegyek, hogy hízni tudjak? 28/F

Figyelt kérdés

28 éves fiatalember vagyok 172 centiméteres magassággal, és jelenleg 52 kilóval. A legnagyobb súlyom 55-56 kiló volt. Mit tegyek, illetve mit egyek ahhoz, hogy hízni tudjak? Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy fiatalabb korában édesanyám, valamint a testvérei is alkatilag ilyenek voltak, mint én.

Csak komolyan segíteni szándékozók írjanak! Előre is köszönöm.



2018. jún. 4. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés, ún. tömegnövelő étrenddel.
2018. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyes válaszoló, lehetne egy kicsit konkrétabban a bevitelre szánt ételek neve, illetve mennyisége? Az edzőtermes dolog kivitelezhetetlen, mivel a városban, ahol élek nincs ilyesmi, a legközelebbi meg kb. 2 órányira van tőlem. Délelőttönként dolgozom, délután 2-3 órára érek haza a munkából.
2018. jún. 4. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél mindennap a mekiben, én 15 év alatt majdnem 70 kilót híztam ezzel a kiváló módszerrel, csak sikerül neked is pár kilócska.
2018. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egy kisvárosban élek, ahol se meki, se edzőterem, de még mozi sinscen, csak kocsma kocsma hátán meg használt cuccokat eladó üzletek.
2018. jún. 4. 18:26
 5/5 anonim válasza:

Minden nap igyál meg legalább egy liter zsíros tejet. Az segít mert amúgy is extra kalória és a gyomrodat is tágítja ha egyszerre iszod.

Lefekvés előtt kajálj be mégegyszer. Mondjuk zsíros kenyeret. Nem kell bonyolult dolgokra gondolni

2018. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!