Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel gyogyithato az allando...

Mivel gyogyithato az allando fulzugas?

Figyelt kérdés

3 hete kezdodott.Olyan volt mintha viz alatt lennek. Ugy hallottam mindent. A foki ugygondolta, hogy fulzsir miatt van, ezert felirt vmi fulcseppet. De telefonon keresztul. Kicsit jobb lett a hallasom, de a fulzugas megmaradt. Mult hetre kaptam idopontot, a haziorvos semmit bajt nem lat.

Viszont folyamatosan faj a fejem, mintha egy buraba lenne a fejem. Zavarnak a hangos zajok. Pl a kocsi motorzaja vezetes kozben. Éjszaka agyon nehezen alszok el, mert a fejembe mintha egy elszivo mukodne szunet nelkul. Nem faj a fulem, de hihetetlenuk zavaro. Megint tolom bele a cseppeket, fogalmam sincs, hogy artok e vele.

Mar arra is gondoltam, hogy lehet nem is a fulemmel van baj, hanem agyi eredetu.

Volt vkinek hasonlo problemaja? Milyen megoldast talalt ra?



2022. ápr. 30. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Csináltasd meg a CT-t.

Lehet meszesedés, lehet agykérgi blokkolás. Az orvosod túl lazán kezeli a dolgot.

Erre is van külön gyógyszer.

A tünet neve tinnitus.

Teljes szakorvosi, orr-fül-gégész kivizsgálás szükséges.

Ne hagyd magad, mert komoly baj tünete is lehet.

2022. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Hogy mit csináltass,azt ne egy válaszoló írja meg neked .

Ha a házi orvosod fűl szakorvos lenne,akkor egyből kivizsgálásra küld .

Sajnos 100+1 oka,vagy talán több is lehet az oka. Ez 1 olyan betegség,mint a rák,ahol csak kutatások vannak,kevés eredménnyel. Több évtizede vagyok így,számtalan vizsgálat útán.Esetenként próbálkoztak gyógyszerekkel,eredménytelenül. Ez már népbetegség Magyar országon is .

A végső javaslat,tanuljak meg vele együtt élni.

Újabban zaj elnyomó szerkezetet is tudnak a fülbe beépiteni.

2022. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mielőbbi fül-orr-gégészeti és audiológiai szakvizsgálat javasolt.
2022. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!

Kerek idopontot dokihoz megint.

Mar az is jo lenne, ha par dolgot kihuzhatnank a listarol.

Ezzel egyutt elni?! Pillanatnyilag elkepzelni sem tudom.

2022. ápr. 30. 22:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Azóta fejlemény?
2022. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, van.

Kaptam szteroidos orr sprayt. Elvileg a fulem belso oldalan van vmi gond.Vmi arcureggyulladasbol visszamaradt nyavaja. Elvileg, mert ez is telefonos idopont bokt. Par napja hasznalom a sprayt, a fejfajasom enyhult, viszont a fulem hol zug, hol bedugul.Napkozben is. Van egy alapzugas, az non stop. Es erre rajon egy erosebb idonkent.

Bereferalt a doki az audiologiara. Meg idopontot nem kaptam.

2022. máj. 5. 22:40
 8/14 Mercedesz22 válasza:
Nekem lassan 2 ève van fülzúgásom.. voltam fülèszeten gyógyszerszedès , fül CT megvolt minden okè .. most megint gyógyszer ha az nem segît infúziós kezelès lessz ... Ezt nehezen lehet elviselni mintha a szivem dobogba + szèlfúvás a jobb oldali fülembe .. nèha elcsitul de nèha megőrülök próbàlom elviselni
2022. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Voltam hallasvizsgalaton. Megneztek a dobhartyamat. Semmi elvaltozast nem talaltak. Ott is azt mondtak, hogy biztos a megfazasbol maradt vmi ott, es ebben az esetben akar 3 honap is lehet mire visszaall normalis mukodesre.

Azert mar nem olyan durva mint par hete volt. Neha ez, neha a masik fulem sipol, de kb 5 masodperc es elmulik. Es csak ejszaka zavaro ez a halk zugas. Remelem elmulik az is!!!! Nagyon idegesiti! Nagyon sajnalom azokat, akik ezzel elnek hosszu ideje.

2022. máj. 16. 00:31
 10/14 Dominik19 válasza:
Szia, azóta valami változás? Szinte ugyan ez van nekem😅
2022. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!