Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotilum kúra alatt a...

Antibiotilum kúra alatt a gyógyszert lehet cserélni másikra?

Figyelt kérdés
Elkaptam valami vírust és a régebbről megmaradt antibiotikumot elkezdtem szedni. Ugyanez volt a bajom régen mint most ezért gondolom ugyanaz a gyógyszer jó lesz most is. A baj viszont hogy már nincs annyi benne hogy a kúra végigmenjen, másfajta antibiotikumom viszont van. Lehet folytatni egy másik fajtával a kúrát? Azi Sandoz-t kezdetem el szedni, de Augmentin Duo val folytanám.

2022. máj. 2. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyfajta antibiotikumot végig kell szedni, de nálad más a helyzet. Hiba volt így belekezdeni.
2022. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ab nem virusok ellen van. Te meg orvosi utasitas nelkul elkezded szedni?

Azert kell orvoshoz menni mert o donti el h pl bakterialis vagy virusos a megbetegedes. Ha elobbi, akkor sem random at abt es nem ketfelet. Ha virusos erdetu akkor az ab semmit nem er. Ha meg is gyogyulsz az spontan tortenik.


A megfazasra es a covidra sincsen gyogyszer mert virusok okozzak.


Duplan idiota vagy mert ket kulonbozo abt akarsz szedni magadtol.

2022. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kell az okoskodás. Ugyanez volt a bajom múltkor is és az orvos ezt írta fel akkor is. Akkor most miért is ne lenne jó? Mindegy nem cseréltem másra, írattam fel az orvossal többet az elsőből.
2022. máj. 8. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Te vagy az idiota. Az hogy a tünetek hasonloak nem jepenti hogx ugxanaz a bajod.

Az meg hogy múltkor szerinted az ab segitett szinten nem szamit mert ha virusos bajod van akkor biztosan nem segitett mert semmit nem er. Olvasgass az antibiotikumokrol, akkor talan felfogod. Idiota.


Az ilyen ostoba bohocok miatt lesz annyi rezisztens bakterium mert eszetlenul eszik az antibiotikumokat amikre aztan ellenallo lesz a bakterium.

2022. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te vagy az idióta. Most mondom hogy a múltkor az orvos írta fel, úgy hogy csak telefonon lehetett vele konzultálni. Akkor az ugyan mitől pontos diagnózis? Vagy az orvos is hülye, csak te vagy okos? Egyébként meg ha a vírusra nem is hat a szövődményeire érhet valamit. De neked ezt hiába írom, mert biztos jobban tudod. Kérlek csatold a doktoridat hogy megcsodálhassuk.
2022. máj. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!