Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Indokolatlan izomfájdalom a...

Indokolatlan izomfájdalom a lábban lehet a covid tünete?

Figyelt kérdés
Kb 4 napja vannak tüneteim, itthon mindenki covidos és karanténban van. Már volt lázam, azon túl vagyok, most a torokfájás és az orrfolyás van soron + egy iszonyatosan fájdalmas izomláz, vagy nem is tudom. Mintha maratont futottam volna, járni alig tudok, nem tudom mit tegyek. Menni csak a kertig szoktam a kutyával, kicsit napozni meg megmozgatni magam, semmi nem indokolja hogy fájjon a lábam. A vádlimban kezdődött, már a combomig felkúszott, hasonló érzés mint amikor a görcs megfogja az ember lábát, csak ez nem akar elmúlni. Mindkét láb érintett. Help.

2022. máj. 5. 03:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondanám, hogy a láz mellékhatása, az okoz izom/ízületi fájdalmat, de nyilván esetedben a Covid miatt van.
2022. máj. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
75%
Lehet attól, de itt inkább az előző tünetek miatt lehetséges a covid.
2022. máj. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 félreértettél. Az biztos hogy kovidps vagyok, a kérdés az az, hogy a kovid okozhat-e izomfájdalmat.


#1 köszönöm. Abból kiindulva hogy egy nap 40 fokos lázam volt, azóta pedig folyton hőemelkedés, lehet hogy ez a ludas.

2022. máj. 5. 06:43
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, okozhatja.
2022. máj. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Tudom régi már a kérdés de ugyanígy vagyok most,mi segitett neked??? Lábra nem birok állni kezfej,felsőkar vádli mindenhol borzasztó görcsös fájdalom. Már nem bírom :(
2022. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem most pont ez van. A férjem a gyerekem már túl vannak a covidunk elején, nekem most kezdődik és izomfájdalommal
nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!