Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalom a karokban (főleg...

Fájdalom a karokban (főleg bal, de jobb is) mitől lehet?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja tart, hol a vállam, hol a felkarom, könyököm, alkarom, kezem, ujjaim kezdenek el random fájni. Nem olyan erősen, nem folyamatosan, néha belenyilall a fájdalom, mindig máshol. Mindkét karomban, de legtöbbször a balban. Néhol nyomásra is fáj. A hátam és a lapockám is fáj néha.

Labor, EKG, szív UH, minden eredményem jó, nem a szívem okozza, így már kicsit nyugodtabb vagyok, viszont elég idegesítő.

Érdemes lenne beutalót kérni reumatológiára? Vagy mozgáshiány is lehet az oka? Rendszeresen szedek magnéziumot, vizet is sokat iszok. Gyógymasszőrt is érdemes lenne keresnem esetleg, hátha valami kisugárzó fájdalomról van szó?



2021. nov. 2. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A gerincedet kellene megvizsgáltatni, főleg a nyaki gerincet, de izom téren is lehet probléma, ha mozgásszegény életmódot folytatsz. A gyógymasszőr ilyen szempontból jó ötlet, de nem váltja ki a gerincvizsgálatot.
2021. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljes test röntgen inkább. Lehet el van mozdulva egy csigolyád, és az nyomja valamelyik ideget. Nekem akkor volt ez. Kiropraktőr nagyon gyorsan helyre rakott, és minden végtag fájdalmam, és zsibbadásom elmúlt.
2021. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló tünetekkel nekem befagyott váll szindrómám van, de csak a jobb oldalon. Én ortopédiai magánrendelésre mentem, mert idénre már nem adtak időpontot. A nyaki gerincet érdemes megnézni, ha ilyen kisugárzó fájdalmak is vannak. Jobbulást!
2021. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszokat! :))
2021. nov. 2. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!